Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(12-12-2018, 22:07)Mefisto napisał(a): [ -> ]UK (Ucieczka cudem doszła z Zavvi bez uszkodzeń - zamówienie na Amazon wisi do dzisiaj).
Troszki zaczynam robić w porty bo ucieczkę zamówiłem z Zooma 23.11 i do tej pory nie doszło :/ Tego samego dnia zamówiłem też Ghostbusters collection na UHD i też na raie ni widu ni słychu. A zamówione nieco później Big Lebowski steel UHD z Zavvi dziś dotarło.
(17-12-2018, 20:38)Glaeken napisał(a): [ -> ]Troszki zaczynam robić w porty bo ucieczkę zamówiłem z Zooma 23.11 i do tej pory nie doszło
Daj im szansę, jeszcze 6 tygodni jak nie więcej Smile, był BF, teraz święta. Musiałeś być zdesperowany, że stamtąd coś do PL zamówiłeś.
Cytat:Troszki zaczynam robić w porty bo ucieczkę zamówiłem z Zooma 23.11 i do tej pory nie doszło :/
Moje pierwsze zamówienie od nich dotarło po ponad miesiącu, drugie, z początku listopada jeszcze nie doszło (i nie spodziewam się, żeby miało dojść).
Trzeciego nie będzie. Ciule mają na ebayu sporo negatywów za zaginione przesyłki, ode mnie <blacklisted> i do widzenia.
(17-12-2018, 20:48)wolfman napisał(a): [ -> ]Daj im szansę, jeszcze 6 tygodni jak nie więcej Smile, był BF, teraz święta. Musiałeś być zdesperowany, że stamtąd coś do PL zamówiłeś.
6 TYGODNI ?! Dżyzas !

No trochę dałem ciała ale Zoom jako pierwszy wystawił ucieczkę UHD zanim zavvi to zrobiło więc sobie zaklepałem. A na pakiety UHD promo zrobili więc se wziąłem Ghostów dodatkowo. Wiem, że z Zooma idzie długo ale pierwsze zamówienie kiedyś mi nie doszło więc wysłali film ponownie (i doszedł) dlatego trochę się niepokoję. Pies tam srał Ghostów, aby tylko ucieczka doszła bo gdie ja teraz kupię Sad
Kiedyś może dojdzie, ale obstawiam, że nie w jednym kawałku. Chyba, że jakoś tą Ucieczkę specjalnie zabezpieczyli...
(17-12-2018, 21:00)Glaeken napisał(a): [ -> ]Pies tam srał Ghostów, aby tylko ucieczka doszła bo gdie ja teraz kupię Sad

Pisałem o tym w innym temacie. Otóż Amazon wysłał mi w końcu kopię również - dojdzie jeszcze w tym tygodniu. Także mam dwie Smile
(17-12-2018, 22:12)Mefisto napisał(a): [ -> ]Pisałem o tym w innym temacie. Otóż Amazon wysłał mi w końcu kopię również - dojdzie jeszcze w tym tygodniu. Także mam dwie Smile
No to świetnie to bym odkupił od ciebie jeden egzemplarz (lub wymienił na jakieś tytuły.. bo sporo mam do pozbycia się). Prośba byś przytrzymał... tak do końca stycznia powinienem wiedzieć czy Zoom dał ciała czy nie. Z góry dzięki.
Miły początek roku - wsio UK-OK:

[Obrazek: 1XqkgYZl.jpg]
[Obrazek: Tiwae5ol.jpg]
[Obrazek: ie4goPgl.jpg]
[Obrazek: Q6vlHQrl.jpg]
[Obrazek: QJCDW2Nl.jpg]

Zaskoczyła mnie Nić widmo - dostała takie samo pudełko jak Eureka i Arrow, plus ma ładną okładkę, którą można nazwać dwustronną. Do pełni szczęścia brakuje tylko jakiejś książeczki. Tej nie udało mi się dostać niestety też w Phantomie.
Czesc pozycji znam i posiadam, czesc nie; pozytywnie mnie zaskoczyl The Incredible Shrinking Man, szczegolnie koncowka ;-)
Rybka zwana Wanda z koleji to jedna z moich ulubionych komedii.
Poranny update.

Uzupełnienia filmografii (tym samym Jarmusch zostaje kolejnym, po Kubricku i Tarantino, reżyserem, którego wszystkie filmy posiadam):
[Obrazek: IBeUSkCl.jpg]

Mokry świateł:
[Obrazek: 3RnxuZYl.jpg]
[Obrazek: UqJKCDgl.jpg]

Trylogia apesów:
[Obrazek: Y4HZG9Nl.jpg][Obrazek: 8Usftm9l.jpg]

Rzecz naprawdę ładna - digi, te sprawy - ale oczywiście nie obyło się bez wpadki. Jak widać dwie pierwsze płyty ładnie dopasowano do grafiki na tackach:
[Obrazek: Zh9T88Dl.jpg]

Szkoda, że o trzeciej zapomniano. Niby nic, ale zawsze niesmak pozostaje. Ech...