Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dawno nie przeglądałem tutaj upów itp. Ale Mefisto chylę czoła. Naprawdę wymiatasz z ostatnimi zakupami itp. Kolekcja sam miodek! :-)
(26-03-2019, 01:53)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Kolekcja sam miodek! :-)

Potwierdzam taki sąsiad/kumpel to złoto, ale znając życie to nie doceniają a taka filmowa biblioteka na wyciągniecie ręki...
(26-03-2019, 10:09)pred895 napisał(a): [ -> ]Potwierdzam taki sąsiad/kumpel
Jesteście sąsiadami?
Dzięki za miłe słowa. Podejrzewam jednak, że moi sąsiedzi to oglądają co najwyżej regularną telewizję i ripy z sieci, także ten Smile Szczęśliwie kumpli do oglądania nie brak. Gorzej, że miejsca na płyty znowu ubywa...
3 Women jak się prezentuje w ruchu ?
Bardzo ładny transfer, choć oczywiście nie mam porównania z Criterionem. Ale patrząc po screenach i reckach, to tak - Arrow pocisnęło trochę żółtym. Aha, bez książeczki niestety (szczęśliwie tą można ściągnąć ze strony Arrow i wydrukować).
Dwa pytanka (w sumie jedno i to samo) odnośnie twojej kolekcji.
1. Czy To wspaniałe życie na Blu ma wersję PL? Ile dałeś i skąd brałeś?
2. Czy Clint Eastwood Collection (8 filmów 1968-1975) ma wersje PL we wszystkich filmach? Jeśli tak, to czy tylko napisy, czy lektor też?
(26-03-2019, 13:44)Mefisto napisał(a): [ -> ]Bardzo ładny transfer, choć oczywiście nie mam porównania z Criterionem. Ale patrząc po screenach i reckach, to tak - Arrow pocisnęło trochę żółtym. Aha, bez książeczki niestety (szczęśliwie tą można ściągnąć ze strony Arrow i wydrukować).

Książeczka w pdf ? Nawet nie wiedziałem, że taka opcja istnieje Smile
Arrow ma świeższy transfer i na skrinach nawet kolorki mi ogólnie bardziej podchodzą, ale wiadomo... u Sveta Criterion nigdy nie dostanie niższej oceny od konkurencji Wink
(26-03-2019, 16:04)Juby napisał(a): [ -> ]Dwa pytanka (w sumie jedno i to samo) odnośnie twojej kolekcji.
1. Czy To wspaniałe życie na Blu ma wersję PL? Ile dałeś i skąd brałeś?
2. Czy Clint Eastwood Collection (8 filmów 1968-1975) ma wersje PL we wszystkich filmach? Jeśli tak, to czy tylko napisy, czy lektor też?

1. brak PL, marketplace za grosze - link
2. Ten box chyba przegapiłeś, bo swego czasu kupiło go część forum, po promocji/błędzie na Amazonie; polskie napisy są we wszystkich filmach (przynajmniej wg specyfikacji, w praktyce nie pamiętam, bo nie używałem) - link

(26-03-2019, 16:16)misfit napisał(a): [ -> ]Arrow ma świeższy transfer i na skrinach nawet kolorki mi ogólnie bardziej podchodzą, ale wiadomo... u Sveta Criterion nigdy nie dostanie niższej oceny od konkurencji Wink

Co nie zmienia faktu, że screeny Criteriona wypadają ciutkę naturalniej w moim mniemaniu. Ale musiałbym to w ruchu porównać. Natomiast Arrow ma bez dwóch zdań ciekawsze dodatki. A książeczkę być może da się jeszcze wyłapać na Amazonie - ja kupowałem na tej promocji Arrow ostatnio, a tam w pierwszej kolejności schodzą. PDF widziałem natomiast jedynie przy tym tytule - nie mam pojęcia czy przy innych też są.
Też nie miałem pojęcia o dostępności bookletu w pdf, a mam konto na Arrow od kilku lat.
Mefisto, dzięki za cynk.

Listę dostępnych bookletów zamieściłem w temacie o Arrow.