Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Masz szczęście , że nic kosztownego. łatwo je dostać, a sąsiadom rachunek wystawić.
Niech zgadnę wymieniali ogrzewanie i resztki wody w rurach przeciekła do Ciebie z kurzem ??
Nope, zwykły wypadek i łazienka zalana (ten kurz dodałem, bo to codziennie mój wróg Tongue ) - a u mnie w łazience sucho, bo wszystko się porozlewało po pokojach. Dwie półki z filmami zalane, ale szczęśliwie tylko trzy wydania do wymiany (bo plastik dobrze zniósł wodę, a na slipy i pofalowane okładki jestem w stanie machnąć ręką). Gorzej, że akurat te najfajniejsze/najdroższe. I tak zresztą miałem farta, że ktoś akurat był w domu, bo zanim ja bym wrócił niczego nie świadomy, to straty byłyby pewnie o wiele większe, a pół mieszkania poszłoby do remontu.
#SercemzMefisto #SomsiadZłodziej :-(
Maj skromnie, jedynie w ramach nadrabiania serii:
[Obrazek: epD8DvPl.jpg]
[Obrazek: Eeegdpml.jpg]

I doszło:
[Obrazek: 26mFghBl.jpg]
[Obrazek: b20n6uVl.jpg]
Jednak posłuchałeś mojej rady i dałeś szansę psychodelicznej Eurece z Hackmanem :D
Tak. Film nierówny, ale dla samej obsady warto - jedna z ciekawszych ról Hackmana poza tym. No i wydanie przepiękne.
Spoko ciesze się że go przytuliłeś Smile Remont w toku a zaraz po nim zaczynam nadrabiać zaległości zakupowe >> Żona na pewno się ucieszy Big Grin
Cytując Wolfmana - coś tam wpadło:

[Obrazek: AAFo6XAl.jpg]
No Way Out jak dla mnie obok Bodyguarda jeden z najlepszych z Krostnerem Smile Bez Szans trochę przereklamowany, teledysk lepszy niż cały film Wink