Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skromny up (Arrow jak nie było, tak nie ma):
[Obrazek: eIVuBM4l.jpg]
[Obrazek: M7gzQ3pl.jpg]
Czy Hero z Uk względem wydania Usa nie jest pocięty? Ja zmieniałem na wydanie Usa z tego co pamiętam
Nie połakomiłeś się na UHD, „1917”??
(23-05-2020, 08:14)Wolfman napisał(a): [ -> ]Czy Hero z Uk względem wydania Usa nie jest pocięty? Ja zmieniałem na wydanie Usa z tego co pamiętam

Nie jest, przy czym to wersja kinowa, a nie reżyserska - ta druga wyszła tylko u Azjatów i bodaj z Niemczech.

(23-05-2020, 09:33)shaman72 napisał(a): [ -> ]Nie połakomiłeś się na UHD, „1917”??

Nie mam póki co sprzętu na UHD, a polskie wydanie nie posiada dodatkowej płyty BD. Poza tym to darmowa kopia, także win-win.
Skromy up, czyli Germania i Angolia:
[Obrazek: bi2FKgYl.jpg]
[Obrazek: KGHUnxQl.jpg]
[Obrazek: ej6hWdhl.jpg]
Nieźle.
"Diabelski wynalazek" to prawdziwa perełka




"Wystarczy być" - uwielbiam.
Na "Anatomię" muszę jeszcze poczekać Zoom Big Grin
(11-06-2020, 14:20)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]"Diabelski wynalazek" to prawdziwa perełka

Jakbym miał więcej kasy, to bym pewnie wykupił połowę ich pozycji kina Czechosłowackiego w tej promocji. Szczęśliwie Second Run nie ma limitów, więc next time...

Cytat:"Wystarczy być" - uwielbiam.

No właśnie sobie od razu obejrzałem - idealne remedium na obecne czasy. A transfer - przepiękny. Byłem zaskoczony tym, jak niektóre sceny się prezentują, bo mimo że to film pozbawiony wizualnych fajerwerków to ma pewną charakterystykę zdjęć. Do tego sporo ciekawych dodatków, jak wywiad z Kosinskim. Szczerze polecam.
A Anatomia jest z prawdziwą, grubą książeczką, a nie tym obecnym rozkładanym świstkiem papieru.
(11-06-2020, 14:39)Mefisto napisał(a): [ -> ]Jakbym miał więcej kasy, to bym pewnie wykupił połowę ich pozycji kina Czechosłowackiego w tej promocji. Szczęśliwie Second Run nie ma limitów, więc next time...

Gdzie jest promocja na te filmy (Second Run), bo jakoś przegapiłem, a też jestem chętny  Tongue
[Obrazek: d53vwyl7ty.limonadovy-joe-aneb-konska-op...60_n_8.jpg]
Czeskie filmy kupowałem wcześniej np. tu:
https://www.filmnadvd.cz/limonadovy-joe-aneb-konska-opera
Jak są te takie wielkie promocje w sklepie Arrow, to można też dostać przecenione wydania od Second Run. Wydaje mi się nawet, że wkrótce powinna taka wyprzedaż być.
Dopiero co była na wiosnę, to teraz pewnie na jesieni - wrzesień/październik.