Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Kolekcja świetna, zazdroszczę "Scarface" Smile
(25-01-2015, 12:48)Ula87 napisał(a): [ -> ]Co jak co, ale twoja kolekcja nalezy do jednych z moich ulubionych zbiorow na tym forum. Pozdrawiam Smile

Ojej, z Twoich ust, to jak miód na serce Smile Pępek świata pozdrawia Angel

Cytat:zazdroszczę "Scarface"

To akurat nietypowe połączenie, bo do pudełeczka z UK wrzuciłem edycję US, w której znajduje się oryginalny film z lat 30 i dodatkowe karty z grafikami (sam steelbook wygląda tak samo - obecnie na amazonie za 15$). Żałuję natomiast, że nie udało mi się dorwać tej bardziej wyczesanej edycji amerykańskiej w białym pudełku, autentycznie na cygara.
(25-01-2015, 14:20)Mefisto napisał(a): [ -> ]
(25-01-2015, 12:48)Ula87 napisał(a): [ -> ]Co jak co, ale twoja kolekcja nalezy do jednych z moich ulubionych zbiorow na tym forum. Pozdrawiam Smile

Ojej, z Twoich ust, to jak miód na serce Smile Pępek świata pozdrawia  Angel


Cytat:zazdroszczę "Scarface"

To akurat nietypowe połączenie, bo do pudełeczka z UK wrzuciłem edycję US, w której znajduje się oryginalny film z lat 30 i dodatkowe karty z grafikami (sam steelbook wygląda tak samo - obecnie na amazonie za 15$). Żałuję natomiast, że nie udało mi się dorwać tej bardziej wyczesanej edycji amerykańskiej w białym pudełku, autentycznie na cygara.

Tak czy inaczej - robi wrażenie Big Grin

Ula87

Cytat:Ojej, z Twoich ust, to jak miód na serce Pępek świata pozdrawia

Nie dziw sie az tak. Mozemy sie nie zgadzac i spierac w wielu kwestiach, ale z tego co widze mamy dosc podobny gust filmowy, a poza tym posiadasz box Friendsow (gdyby nie fakt, ze nie ma jeszcze zadnej wersji tego serialu z lektorem, sama bym go nabyla), co daje nadzieje, ze nie jestes taki zly i cenisz sobie dobry humor Tongue
A wyszli przecież w Polsce - to samo co ja mam, tylko każdy sezon oddzielnie, też białe opakowania. Nie ma tam dubbingu/lektora?

Ula87

Z tego co sie orientuje, a szukalam tego dlugo, nie ma zadnej wersji Przyjaciol wydanej z lektorem. Jedynie co, to mozna bylo dostac (i to mam) kolekcje "the best of...", gdzie bylo po kilka "najlepszych" odcinkow z kazdego sezonu oraz po pare epizodow od kazdego z przyjaciol, w sumie 16 plyt. Ale poza tym, nic.
No, w końcu wszystko doszło, to pora na aktualkę.

najpierw skromnie od kilku uzupełnień za grosze - PL, UK i US:
[Obrazek: th_dvdimagine.jpg] [Obrazek: th_dvdimagine2.jpg] [Obrazek: th_dvdimagine3.jpg]

[Obrazek: th_bluk6.jpg] [Obrazek: th_bluk7.jpg] [Obrazek: th_bluk9.jpg] [Obrazek: th_bluk8.jpg]

[Obrazek: th_bluk_1.jpg] [Obrazek: th_bludune.jpg] [Obrazek: th_blus_1.jpg]

[Obrazek: th_blucd.jpg] [Obrazek: th_blublood.jpg] [Obrazek: th_blublu.jpg]

najnowsze soundtracki:
[Obrazek: th_blucd2.jpg] [Obrazek: th_blucd3.jpg]

trochę klasyki steelowej i nie tylko:
[Obrazek: th_blublimp.jpg] [Obrazek: th_blublimp2.jpg] [Obrazek: th_blublimp3.jpg]

[Obrazek: th_bluuk_1.jpg] [Obrazek: th_bluuk3.jpg] [Obrazek: th_bluuk2_1.jpg] [Obrazek: th_bluuk4.jpg]
[Obrazek: th_bluuk5.jpg] [Obrazek: th_bluuk6.jpg] [Obrazek: th_bluuk7.jpg]

[Obrazek: th_bluk2_1.jpg] [Obrazek: th_bluk3.jpg] [Obrazek: th_bluk4.jpg] [Obrazek: th_bluk5.jpg]

viva italia:
[Obrazek: th_bluitalia.jpg] [Obrazek: th_bluitalia2.jpg]

Gierka z wronami:
[Obrazek: th_blugot4_1.jpg] [Obrazek: th_blugot4b.jpg] [Obrazek: th_blugot4c.jpg]
[Obrazek: th_blugot4d.jpg] [Obrazek: th_blugot4e.jpg] [Obrazek: th_blugot4f.jpg]

oraz Człek-nadzieja:
[Obrazek: th_blues_1.jpg] [Obrazek: th_blues2.jpg] [Obrazek: th_blues3.jpg] [Obrazek: th_blues4.jpg] [Obrazek: th_blues5.jpg]

a na koniec trochę odświeżony wygląd kolekcji:
[Obrazek: th_blukol_1.jpg] [Obrazek: th_blukol2_1.jpg] [Obrazek: th_blukol3.jpg]
[Obrazek: th_blukol4.jpg] [Obrazek: th_blukol5.jpg] [Obrazek: th_blukol6.jpg]


I styknie na razie - póki co w planach jedynie dwa pre-ordery. Cool
W kategorii najgorsza oprawa najlepszej kolekcji masz 1 miejsce. Obskurność półek, regału, kolory szafek i pokoju, tapetowe plakaty... słabo ;P

A to co kupujesz po prostu mnie rozbraja. Jesteś totalnie nieprzewidywalny. Od blockabasterów jak Avangers i Avatar przez kino zapomniane jak pułkownik Blimp po klasykę Złodziei rowerów w tym kino ambitne polskie i różne dziwne wynalazki, kino klasy B, romansidła i stare s-f. No jest tu wszytko.

Nie mogę rozgryźć Twojego gustu. Tak jak większość ludków w zasadzie można spodziewać się co kupią tak u Ciebie jest to maksymalnie zróżnicowana kolekcja. Co ciekawe nie zbierasz żelaznej klasyki kina autorskiego ale jednocześnie dużo klasyki rozrywkowej. Mogę jedynie podejrzewać że masz swoje lata, sporo widziałeś i masz różne sentymenty Wink
jak dla mnie to kolekcja świetna,tematyka przeróżna i to się ceni

PS: spytam jeszcze,czy możesz potwierdzić że wydanie rambo w granacie posiada sporo dodatków,bo tak wyczytałem na necie,a jak jest w realu to nie wiem,dlatego spytam
No kolekszyn na szacunku, a o półkach do wymiany też już wspominałem.
Tylko Mefistofelesie, że Titanica nie widzę w Twoim apdejcie to srogi zawód. Podobno "po nocach Ci się śni", a ostatnio na niemieckim amazonie przecież już prawie za darmo dali.