Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No zbierałem się, zbierałem i w końcu wpadło w promocji. Zresztą sporo ostatnio tych obniżek BFI na Amazonie - gorzej, że tytuły gorące i szybko schodzą. Swoją drogą zauważyłem, że BFI poszło w ostatnim roku mocno w Criteriona - te same pudełka, podobne, statyczne menu. No i odrobinę zmienił się znaczek BBCF (na gorszy), ale to chyba ogółem, nie tylko u nich.
W tym tygodniu już nic nie przyjdzie, a potem się pogubię, zatem update part 1.

BFI z przyległościami:
[Obrazek: yRxUDxkl.jpg]
[Obrazek: Ayzhug9l.jpg]

Eureka z promocji:
[Obrazek: oxO1hVal.jpg]

Arrow bez promocji:
[Obrazek: M85lEO3l.jpg]

i bonus - nieładna cenzura:
[Obrazek: EMtt8khl.jpg]

różne:
[Obrazek: QJPsReBl.jpg]
[Obrazek: ZHIZAjZl.jpg]

Książeczek nie posiadają już: Used Cars, Norymberga, Room at the top. No i Pet Shop Boys, bo to standardowe wydanie, ale to wiedziałem wcześniej.

Na deser okołofilmowo:
[Obrazek: 6wIqa7wl.jpg]

Lekturę dopiero zacząłem, ale kniga jest rewelacyjna pod każdym względem.

Jak poczta da, to wkrótce errata.
Konkrety upgrade, gratki.Sporo staroci, które tez bym chętnie przytulił.
Będzie co oglądać Smile
(19-03-2021, 20:04)shaman72 napisał(a): [ -> ]Będzie co oglądać Smile

Połowa już obejrzana Wink
Nie dziwię się Smile Tyle dobra.
UP - promki wsio UK.
Fellini po taniości z amazona (i tak, wiem o mankamentach, ale Criterion jest poza logicznym zasięgiem obecnie):
[Obrazek: Nl6C9s5l.jpg]

Ford z polskiego za grosze i ostatnie dobra od Eureki:
[Obrazek: VZiXEuYl.jpg]

Powerhouse:
[Obrazek: BrRur7el.jpg]
[Obrazek: lcrIzkzl.jpg]
[Obrazek: 4IYOXESl.jpg]

Arrow (3 na 4 bez książeczki już niestety) i Criterion
[Obrazek: l1Ihsm6l.jpg]
[Obrazek: 4tA6nvvl.jpg]

W akcji zaginęły 3 rzeczy z ebaya (z czego jedna wraz z drugą kopią wysłaną po pierwszej reklamacji) i 1 Powerhouse.
Bardzo zacny update. Choć Irma to moze nie mój ulubiony film, to zawsze dodatkowe propsy za Wildera. Marzy mi się jego boxset.
O pełnym można zapomnieć - z mniejszych wyszedł jeden w Niemczech i polecam.
Konkret. Wink Też miałem tych komandosów łyknąć ale temat się rozjechał, może kiedyś??Roy Scheider - zawsze!!! Smile
(07-05-2021, 17:14)Mefisto napisał(a): [ -> ]Fellini po taniości z amazona (i tak, wiem o mankamentach, ale Criterion jest poza logicznym zasięgiem obecnie):

O jakich mankamentach mowa - są gdzieś screeny porównawcze do Criteriona ?
Na razie jestem na etapie zastanawiania się skąd brać (poza USA), stąd pytanie Smile