Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mówisz o tym?

https://www.amazon.de/-/pl/dp/B07GGN332W/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=2IG6ESTX7VT84&dchild=1&keywords=billy+wilder&qid=1620462447&s=dvd&sprefix=billy+wi%2Caps%2C185&sr=1-1

Z tego praktycznie mam wszystko na blu poza Love in the afternoon, który sobie dokupię solo.

No pewnie na complete małe szanse. Ale kto wie, koże Criterion się kiedyć szarpnie. Wink
(08-05-2021, 09:27)misfit napisał(a): [ -> ]O jakich mankamentach mowa - są gdzieś screeny porównawcze do Criteriona ?

Jeszcze nie oglądałem, ale I Vitelloni i Giulietta mają stare, kiepskie transfery, z DNRem i innymi problemami oraz w 1080i. Nie ma też za wiele dodatków w porównaniu z Criterionem. Ale patrząc ile ten ich box kosztuje oraz, że nie jest kompletną lub większościową filmografią, postanowiłem skorzystać z promocji, choćby dla tych dwóch ważniejszych filmów. Najwyżej pójdzie kiedyś pod młotek.

(08-05-2021, 09:32)Bender napisał(a): [ -> ]Mówisz o tym?

Tak. Ładne wydanie, niezłe transfery.
Skromnie tym razem, czyli uzupełnienia tytułów z forum + UK i US:
[Obrazek: zG6bcLP.jpg]
[Obrazek: AxPntul.jpg]
[Obrazek: jLAL5BQ.jpg]
[Obrazek: mZ9C09s.jpg]
O, widzę Miracles.
Nie wiem co tam jeszcze, planujesz z tej serii od 88 films, ale polecam Crime Story - jeden z niewielu filmów "na serio", i Dragons Forever - gdzie pojawia się słynne trio - Jakie, Summo i Yuen Biao.
Nic nie planuję, bo drożyzna Big Grin Tutaj trafiło się w promocji (i już bez książeczki). Było jeszcze parę tytułów w przecenie, ale zarezerwowanych tylko dla UK, bo nijak nie mogłem dodać ich do koszyka.

Up up and away!

Uhatki:
[Obrazek: QVXzmfgl.jpg]
[Obrazek: 8ul5ORkl.jpg]
[Obrazek: UO0ep68l.jpg]

Uhatki i spółka:
[Obrazek: mJsGWHml.jpg]
[Obrazek: ouw4ciil.jpg]
[Obrazek: fliNszBl.jpg]

Eureki:
[Obrazek: cfmdh8nl.jpg]
[Obrazek: bnuTZX7l.jpg]
[Obrazek: 78pCXNXl.jpg]

Strzałki (niektóre o dziwo z książeczkami):
[Obrazek: mGBU5lel.jpg]
[Obrazek: uoR4v7tl.jpg]
[Obrazek: oMOg6Myl.jpg]

Empiczek-pętliczek:
[Obrazek: Is05crXl.jpg]

elegancja-Francja (czyli w sumie Polska):
[Obrazek: ao2Q3uGl.jpg]
[Obrazek: CjWIXEnl.jpg]
[Obrazek: Tp6Nqd0l.jpg]

różne-takie:
[Obrazek: cqTSE16l.jpg]
[Obrazek: cgoHLAkl.jpg]

No i o dziwo stała się rzecz niesamowita, bo akuratnie na nic nie czekam, żadnego zamówienia w drodze czy nawet preordera. Aż głupio człowiekowi  Big Grin Ale miesiąc posuchy przed promocjami jesiennymi dobrze mi zrobi - ponadrabiam sobie może ten ogon, co już sam się zjada  Angel
Wcale nie taki mały ten update Wink Jak obraz w Terminatorze ?? Mi bardzo podszedł na plus.Christopher Robin, fajnie się oglądało w kinie, może też się szarpnę na blu.
True Romance przyszedł z rarewaves z dopłatą vaciku, czy może się przyfarciło ?
(16-09-2021, 07:01)shaman72 napisał(a): [ -> ]Wcale nie taki mały ten update

A bo zabieram się za niego od kilku miesięcy Smile

Cytat: Jak obraz w Terminatorze ?

taki

Cytat:Mi bardzo podszedł na plus.Christopher Robin, fajnie się oglądało w kinie, może też się szarpnę na blu.

Złapałem na alledrogo za jakąś dyszkę, także tego Smile

(16-09-2021, 09:24)misfit napisał(a): [ -> ]True Romance przyszedł z rarewaves z dopłatą vaciku, czy może się przyfarciło ?

Paczka ze Szwecji, tylko opłata pocztowa. Smile
Cytat:Jak obraz w Terminatorze ?? Mi bardzo podszedł na plus.

Predator UHE też bardzo na plus? Tongue
(16-09-2021, 07:01)shaman72 napisał(a): [ -> ]Jak obraz w Terminatorze ??
Remaster jest na rynku od 4 lat, wiadomo jak wygląda, to pytanie ma sprawdzić czy Mefisto postradał zmysły? Albo czy potrzebuje okulisty? Smile