Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(16-09-2021, 15:11)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]
(16-09-2021, 07:01)shaman72 napisał(a): [ -> ]Jak obraz w Terminatorze ??
Remaster jest na rynku od 4 lat, wiadomo jak wygląda, to pytanie ma sprawdzić czy Mefisto postradał zmysły? Albo czy potrzebuje okulisty? Smile
Pytanie miało sprawdzić, jak mu się podobał Wink
Mefisto gdzie i za jaką kwotę kupiłeś Serendipity? Już kilka razy starałem się gdzieś to kupić w dobrej cenie.
Ładny up, kilka pozycji z mojej przyszłej listy Smile
Brytyjski Amazon - ktoś wrzucił na marketplace za 3 funty, a że miałem ten film na liście zapisanych, to mi wyskoczyło i nawet się nie zastanawiałem. Ale fakt, że na co dzień to chodzi w chorych cenach.
Mini-up:
[Obrazek: I8ngYBNl.jpg]

pozdro dla pearlzfana Wink
Swoją drogą początkowo sądziłem, że ten dojcze napis na drzwiach jest do zerwania tak jak znaczek wiekowy - niestety jest tylko uwypuklony.
Dawno nic nie było, ale staram się regularnie archiwizować zakupy (gorzej z oglądaniem Wink ):

UK + FRA:
[Obrazek: NiNKdiS.jpg]
[Obrazek: Le7FgaS.jpg]
[Obrazek: ylXhZEj.jpg]
[Obrazek: kGmVGsy.jpg]
[Obrazek: Pg6Tbcb.jpg]
[Obrazek: TOeT3DY.jpg]
[Obrazek: x1C7TEW.jpg]
[Obrazek: gO7fi7Y.jpg]

GER:
[Obrazek: 5x7MpjP.jpg]
[Obrazek: 0krmLRt.jpg]
[Obrazek: M0Nvfpy.jpg]

Stay Hungry w dość ciekawym digipacku - pierwszy raz widzę taką głęboką tackę:
[Obrazek: lNyFkQF.jpg]

pozafilmowe:
[Obrazek: VSKKndw.jpg]
[Obrazek: gwrhShl.jpg]
[Obrazek: jgUNiG9.jpg]
+ za Night of the creeps I za Bustera Keatona.
Te pełnometrażowe filmy Keatona są z randomowej kolejności, proponował bym oglądanie według daty oryginalnej premiery, w sensie od najstarszego. To oznacza raz film z jednego boxu, raz z drugiego i tak dalej.
Jeden volumin już obejrzałem - dla mnie to nie ma znaczenia akurat. To nie Władca pierścieni Smile
Ale żeś pojechał. Big Grin
Ile kasy na to poszło?
Kajki i Kokosze też mam, ale żeby dopiero teraz Tytusy kupować?
Tak, ale jak poczytasz i zobaczysz dodatki na plytach, jak te filmy krecili i w ogole to uwazam, ze bardziej pewne rzeczy mozna docenic. Jako uzuplenienie Critterion w UK wydal, dwa kolejne filmy, ktore Keaton nakrecil dla MGM (Cameraman & Spite marriage), czyli juz u schylku swojej kariery jako rezyser. Cameraman to w ogole chyba jego ostatni film, w ktorym miala jako taka swobode tworcza.
(07-03-2022, 14:11)piti198 napisał(a): [ -> ]Ile kasy na to poszło?

Wszystko z promocji.

Cytat:Kajki i Kokosze też mam, ale żeby dopiero teraz Tytusy kupować?

Oryginalne wydania przez lata mi poginęły, podobnie jak Kajki, Kajtki, Klossy i parę innych rzeczy. Była okazja, to kupiłem - chętnie przeczytam po latach.

(07-03-2022, 14:13)paniron napisał(a): [ -> ]Tak, ale jak poczytasz i zobaczysz dodatki na plytach, jak te filmy krecili i w ogole to uwazam, ze bardziej pewne rzeczy mozna docenic.

Są tam książeczki - czytam na bieżąco. A doceniam i bez nich Smile