Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(23-03-2015, 21:54)blu-ray fan napisał(a): [ -> ]czy możesz potwierdzić że wydanie rambo w granacie posiada sporo dodatków

tak


(23-03-2015, 22:42)delakha napisał(a): [ -> ]Titanica nie widzę w Twoim apdejcie to srogi zawód. Podobno "po nocach Ci się śni", a ostatnio na niemieckim amazonie przecież już prawie za darmo dali.

no jakoś dalej nie mogę się wstrzelić w te niemieckie momenty - ale już tyle razy było, że pewnie jeszcze spadnie

(23-03-2015, 20:49)matwiko napisał(a): [ -> ]W kategorii najgorsza oprawa najlepszej kolekcji masz 1 miejsce. Obskurność półek, regału, kolory szafek i pokoju, tapetowe plakaty...

Tam zaraz obskurność - szafki są po prostu mega stare, a na chwilę obecną nie mam ani ochoty, ani specjalnie czasu czy kasy, by się bawić w remont. Musi poczekać. A białe półeczki są akurat nowiutkie i estetyczne Tongue

W sumie to zapomniałem cyknąć jeszcze jednej fotki boxów na górze - choć tam akurat nic się nie zmieniło od ostatniego czasu, więc jedynie przekleję:
[Obrazek: th_kolekcja3-1.jpg] [Obrazek: th_kolekcja4-1.jpg]

Cytat:Tak jak większość ludków w zasadzie można spodziewać się co kupią tak u Ciebie jest to maksymalnie zróżnicowana kolekcja.

Bo lubię różnorodność, stąd nie ograniczam się odgórnymi preferencjami (za wyjątkiem tych nielicznych tytułów, które uważam za gówno, tudzież stratę miejsca i czasu) Smile

Cytat:Mogę jedynie podejrzewać że masz swoje lata, sporo widziałeś i masz różne sentymenty

No nie da się ukryć Smile
Inna sprawa, że jeszcze wielu ważnych/klasycznych/konkretnych/whatever tytułów nie mam na półkach z powodów różnych. Niemniej kilku wybranych twórców staram się powoli kompletować w całości.

Ula87

Niech zyje roznorodnosc!!!! Dosyc mamy ograniczen na codzien, po co tu sie hamowac? Jest zbyt wiele swietnych filmow w kazdym z gatunkow, szkoda by bylo ograniczac sie tylko do jednego z nich. A na tym tez polega hobby, mozna rozwinac skrzydla... Wink
Update jak zwykle klasa  Wink
Ładny ten Popiół i diament. Oczywiście polska klasyka wydawana za granicą musi wyglądać lepiej niż w Polsce. Rolleyes  
Czy na płycie są jakieś dodatki? W specyfikacji płyty na stronie Arrow jest podany wywiad z Wajdą.
No i to są właśnie wszystkie dodatki - to plus oczywiście książeczka i cztery różne okładki do prezentacji w "okienku".
Ale jest to warte zobaczenia czy taki parominutowy wypełniacz? Mówi coś na temat filmu?
Tutaj znalazłem ciekawy wywiad z Wajdą m.in. dużo informacji na temat Popiół i diament:
http://www.webofstories.com/play/andrzej.wajda/54
To trwa ponad 26 minut i jest ponoć dobre - sam nie oglądałem, bo tak jak cenię stare kino Wajdy, tak niekoniecznie lubię jakiekolwiek wywiady z nim, zwłaszcza po latach.
i skromna aktualka - wydania PL/US/UK, czyli standard:

[Obrazek: th_bluaud.jpg] [Obrazek: th_bluaud2.jpg] [Obrazek: th_bluaud3.jpg] [Obrazek: th_bluaud4.jpg]
[Obrazek: th_bluaud5.jpg] [Obrazek: th_bluaud6.jpg] [Obrazek: th_bluaud7.jpg] [Obrazek: th_bluaud8.jpg]

[Obrazek: th_bluarr.jpg] [Obrazek: th_bluarr2.jpg] [Obrazek: th_bluarr3.jpg] [Obrazek: th_bluarr4.jpg] [Obrazek: th_bluarr5.jpg]

[Obrazek: th_blubird.jpg] [Obrazek: th_blubird2.jpg] [Obrazek: th_blubird3.jpg]

EDIT:

[Obrazek: th_dvdpatch.jpg] [Obrazek: th_dvdpatch2.jpg] [Obrazek: th_dvdpatch3.jpg] [Obrazek: th_dvdpatch4.jpg]

[Obrazek: th_dvdsledge.jpg] [Obrazek: th_dvdsledge2.jpg] [Obrazek: th_dvdsledge3.jpg] [Obrazek: th_blugone.jpg]
Ładny ten Patch Adams. Skąd to? Oraz pytanie retoryczne - oczywiście bez wersji pl?
ja spytam z innej bajki,nie denerwują cię te okienka w tylnej części slipcase (wydania US) raz taki kupiłem i jakoś mi się ten element niezbyt podoba
(14-05-2015, 18:45)Lukob napisał(a): [ -> ]Ładny ten Patch Adams. Skąd to? Oraz pytanie retoryczne - oczywiście bez wersji pl?

wydanie amerykańskie, ale kupiłem za grosze na brytyjskim marketplace - wersji pl oczywiście brak, za to sporo fajnych dodatków

(14-05-2015, 19:06)blu-ray fan napisał(a): [ -> ]ja spytam z innej bajki,nie denerwują cię te okienka w tylnej części slipcase (wydania US) raz taki kupiłem i jakoś mi się ten element niezbyt podoba

mnie denerwują w ogóle amerykańskie ecosraki, a co dopiero wycięcia w ichniejszych kartonikach, ale co zrobić