Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Mefisto - kolekcja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No ja to ogarnąłęm też razem z remontem reszty, zatem ból był podwójny Big Grin Powodzenia Ci życzę - jak coś to wal jak w dym. Zresztą ci kolesie z tej firmy poradę i wstępną ocenę robią nieodpłatnie.
(27-05-2022, 13:50)Mefisto napisał(a): [ -> ]Sony VPL-VW590ES

Co zadecydowało, że wybrałeś akurat tego Soniaka ?

(27-05-2022, 13:50)Mefisto napisał(a): [ -> ]No niestety jest to typowe mieszkanie w bloku

Respekt +50. Ale z sąsiadami to możesz nie mieć łatwego życia (i vice versa) Wink
(27-05-2022, 15:04)misfit napisał(a): [ -> ]Co zadecydowało, że wybrałeś akurat tego Soniaka ?

Parametry, możliwości, opcje - no i nie ja go wybierałem Smile Inna sprawa, że rynek się zmienia i w każdej chwili można będzie po prostu wstawić nowy.

Cytat: Ale z sąsiadami to możesz nie mieć łatwego życia (i vice versa) Wink

Już nie mam, więc nic się nie zmieni. Muszą pamiętać, że to nie ja jestem zamknięty z nimi, tylko oni ze mną Smile

(27-05-2022, 09:50)misfit napisał(a): [ -> ]jeszcze jakieś maskownice pasów (jeśli już ich nie masz) pod projekcję 1.78/1.85/1.33, itd. i będzie super.

Na ten ekran nie da się niestety nałożyć maskownic.
(27-05-2022, 13:50)Mefisto napisał(a): [ -> ]Nie wiem skąd pomysł, że i ja tak robię.
Bo masz tego od groma i wciąż kupujesz Smile

(27-05-2022, 13:50)Mefisto napisał(a): [ -> ]Dzięki. Których?
Chociażby ten ładny pakiet 22 Bondów (choć teraz nie opłaca mi się go kupować, bo filmy z Craigiem mam na UHD, szkoda że nie wydadzą tego w jakichś ładnych boxach z podziałem na aktorów), pakiet 8 filmów Eastwooda, to śliczne wydanie Once Upon a Time in West na DVD (mam na Blu, ale mój digipack to przy tym totalna lipa), kilka świetnych filmów Wildera, i sporo innych klasyków.

Za tę prezentację pokoju, za szczegółową odpowiedź na wszystkie pytania i w końcu za sparafrazowanie Rorschacha, dostajesz ode mnie +3 pkt. do reputacji.
(27-05-2022, 01:38)Mefisto napisał(a): [ -> ]I nowy wygląd jaskini oraz kolekcji:
Duża łapka w górę Smile

[Obrazek: Panda-wielka.jpg]
(27-05-2022, 15:50)Juby napisał(a): [ -> ]Bo masz tego od groma i wciąż kupujesz Smile

Ale kupuję raczej nowe filmy niż cały czas te same Smile

Cytat:Chociażby ten ładny pakiet 22 Bondów

Ten pakiet ma chyba połowa forum Smile Poza tym idę o zakład, że niedługo doczekamy się kolejnego boxu na UHD właśnie. To jest Bond, więc to się zawsze sprzedaje i edycji przed nami jeszcze dużo podejrzewam.

Cytat:pakiet 8 filmów Eastwooda

Wolałbym mieć pakiet wszystkich filmów Eastwooda, ale jest za drogi Smile

Cytat:to śliczne wydanie Once Upon a Time in West na DVD

Moje pierwsze wydanie DVD. Ponad 20 lat temu dałem za nie 120 zł zaskórniaków - wtedy istna fortuna - w nieistniejącym już polskim sklepie internetowym DVDcośtam (albo cośtamDVD). I przyznam, że jakościowo świetnie się trzyma nawet w środku - tzn. obraz już nikogo nie oszuka, ale i nie zabija pikselozą. Choć na 4K czekam jak prosię.

Cytat:dostajesz ode mnie +3 pkt. do reputacji.

Dzięki Smile
Widzę, że masz francuskie wydanie "Śpiewaka jazzbandu" - ta książka, która jest w środku w tej blaszanej "puszce", jest po francusku czy po angielsku?
Jak większość tego typu wydań zagranicznych (FRA/GER/SPA) jest w ichnim języku.
Nie pamiętam żeby w wątku o czyjejś kolekcji trwała tak długa dyskusja. I to chyba najlepiej świadczy o tym co stworzyłeś. Sam nie wiem ile razy oglądałem dzisiaj te zdjęcia i aż się wierzyć nie chce, że to w mieszkaniu w bloku. Naprawdę zajebiście to wygląda.
(27-05-2022, 13:50)Mefisto napisał(a): [ -> ]Tak się mniej więcej prezentuje (od razu odpowiadając na pytania o sprzęt)
No, no... Procesorek Trinnov Altitude. Na bogato. Spodziewałem się, po pierwszych zdjęciach salki, że ze sprzętem będzie bezkompromisowo, ale nie że aż tak. Rozumiem, że do obsługi masz już dedykowany tablecik, tak żeby podpatrzeć które to głośniczki i kiedy się aktywują przy Atmosie? Możesz spokojnie robić konkurencję SpareChange na jutubie.