Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Kolekcja - djvaso
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8
' napisał(a):Reasumując, zrobiłeś cytat zdjęcia po to, aby wkleić nieco inną fotkę tego samego. xD
Obiecuję nie odpowiadać, dopóki nie kupię trochę polskich płyt Blu-ray.  Tongue
Nie no, po prostu skoro już robisz update, to przydałyby się bardziej szczegółowe fotki (czy nawet fotka jedna rozłożonej całości).
[Obrazek: IbU0pB4.jpg]
Tak z ciekawości... co ma obrazować wklejone zdjęcie z danymi zamówienia i jakie to ma odniesienie do prezentacji własnej kolekcji filmów?
A jeśli już, to np. empik.com ma nieco taniej (przynajmniej Kanał i Seksmisję) i darmową dostawę do salonu, a jeśli ktoś ma wykupioną usługę Empik Premium to ceny są jeszcze o 5% niższe a potem wpada jako cashback jeszcze 3% wartości zamówienia do późniejszego wykorzystania na kolejne zakupy. Poza tym ta cena za wysyłkę... Poczta tak podniosła ostatnio ceny za swoje usługi, że nawet kurier taniej wychodzi.
djvaso nie mieszka w Polsce i z dvdmax ma na pewno niższe koszty wysyłki.
OK, nie wiedziałem.
Kolega mieszka w Czarnogórze, poznałem go na forum Kino Polska. Cieszy fakt, że ktoś z pasją i konsekwencją kupuje polską klasykę.

Dla ciekawych...
Cytat:
(...)
Miłośnicy filmów w jakości Blu-ray zadali pytanie o możliwość wydania tych i innych filmów zrekonstruowanych cyfrowo na nośniku lepszej jakości. Widzowie słusznie zauważyli, że filmy po rekonstrukcji zasługują na edycję Blu-ray i dopiero takie wydanie oddaje jakość filmu po tym procesie.

Co na to Studio Kadr? Drodzy Panowie, jeśli dystrybutorzy są zainteresowani wydaniami Blu-ray, zawsze istnieje taka możliwość. Pamiętać jednak trzeba, że to niesie dla nich większe ryzyko i większe koszty. Jeśli rynek dobrze przyjmie DVD to kto wie Smile Niestety w wielu polskich domach odtwarzacz Blu-ray to wciąż sprzęt nieobecny.
(...)

http://sporwkinie.blogspot.com/2019/04/kadr-wydaje-klasyke-ale-tylko-na-dvd.html

Jednak wygląda na to, że się zdecydowali. Smile  
Na marginesie. Koledzy, chyba likwidują serwis kolegi Porala (?). Cry Coraz częściej brakuje w nim zapowiedzi produkcji krajowych. Może by wrzucać tytuły planowanych wydań BD do wątku poświęconemu klasyce TORu (choć KADR to nie TOR)?

Djvaso, napisz potem jaki jest aspect ratio „Seksmisji”.
[Obrazek: tuNMU6l.jpg]
DVDMax.pl (171,57 - 14,03 = 157,54 PLN, 41,69 - 3,41 = 38,28 EUR)
[Obrazek: m0S9Rcv.jpg]
Arrowfilms.com (39,50 GBP)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8