Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: The Fault in our Stars - Gwiazd naszych wina 2014
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zupełnie przez przypadek natknąłem się na ten film. Romansidła i melodramaty to raczej nie jest moja mocna strona ( są wyjątki genialne 500 Dni Miłości ). Po prostu pewnego dnia natknąłem się na ten świetny teledysk ( oficjalny soundtrack  filmu ) i postanowiłem dać mu szanse.>>



Nie powiem z początku wychodzi na to, że ogląda się kolejną rozczulającą papkę , ale mniej więcej w połowie historia daje takiego emocjonalnego kopa , że po seansie nie mogłem raczej zebrać swojej szczeny z podłogi. Naprawdę świetna rzecz i stawiam ją na równi z wyżej wymienionymi 500 Dniami ....
Pokrótce zarys filmu >>
Cierpiąca na raka tarczycy Hazel za namową rodziców idzie na spotkanie grupy wsparcia. Poznaje tam nastoletniego Gusa, byłego koszykarza z amputowaną nogą.
Źródło > Filmweb


Pozycja jak na razie dostępna jest w USA w dwóch wydaniach >>
Little Infinities Edition with Infinity Bracelet / Blu-ray + DVD + Digital Copy + UltraViolet
Z tekturową odblaskową wkładką i kilkoma dodatkowymi pierdołami.
[Obrazek: 108866_medium.jpg]
Zwykła >>
[Obrazek: 105273_medium.jpg]
Oba wydania są Region Free , niestety bez polskich napisów.

Premiera UK zaplanowana jest na 03.11.14. Oprócz zwykłego wydania ukaże się , też wydanie z pocztówkami >>
[Obrazek: 106846_medium.jpg]

O Polskim wydaniu jak na razie ani widu , ani słychu (po cichu liczę , że wydanie z UK będzie miało napisy pl) . Na allegro można dostać kilka egzemplarzy z dopiskiem >> wysyłka w dniu premiery 17.10.14 , ale oficjalnie imperial nie podał premiery. Strona internetowa :
http://poral.eu/fault_in_our_stars.php
Opisuje Czeskie wydanie na którym obecne jest polskie tłumaczenie >> lektor + napisy.

P.S. Warto zaznaczyć , że wszystkie wyżej wymienione wydania zawierają zarówno wersje Kinową jak i Extended. Tak czy siak polecam dla mnie obowiązkowa pozycja w tym roku.
Będzie też polskie wydanie. Premiera 17. listopada 2014 roku.

Empik.com 85,99 zł
Wydawcą jest Imperial ??
Na to wygląda.
Przedpremierowa cena w MM/Saturn 74,90zł
Dzisiaj byłem w Empiku i wydanie na DVD jest w jakiejś promocji. Cena 29,90 zł. O ile wydanie DVD kogoś tutaj interesuje. Smile
Potwierdzam wydanie dvd dostępne jest już w empikach , zawiera zarówno wersję kinową jak i extended. Znajdą się też ciekawe dodatki Wink