Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: iTunes na Filmoskopie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Na jakiej zasadzie działa dodawanie filmów z iTunes na Filmoskopie? Udało wam się to jakoś zautomatyzować czy wszystko jest dodawane ręcznie?
Nowe wydania dodają się automatycznie raz dziennie, a w zasadzie w nocy. Wink Oczywiście tylko 4K i bez pakietów. A czegoś brakuje?
Pytam z ciekawości bo właśnie kupiłem The Lost World: Jurassic Park 4K HDR którego na Filmoskopie nie ma ale skoro tak to może doda się w nocy tak jak piszesz Smile
Ile waży plik z filmem?
Filmów w 4K się nie pobiera. Tutaj podawałem wagę plików: http://forum.filmozercy.com/watek-apple-tv-4k?pid=39309#pid39309

(17-05-2018, 21:45)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Pytam z ciekawości bo właśnie kupiłem The Lost World: Jurassic Park 4K HDR którego na Filmoskopie nie ma ale skoro tak to może doda się w nocy tak jak piszesz Smile

OK, zobaczymy czy się doda.
Na iPhone'a X pobierają się wersje 1080p HDR, widziałem że np. Atomic Blonde waży około 15 GB.
Na PS4 można ściagnać apke ITunes?
Nope, dostęp do iTunes jest tylko na PC i sprzęcie Apple.

PS. Nocna aktualizacja dodała The Lost World <OK>
Gdzieś mi umknęły wpisy o "Gorączce" na iTunes. Pamiętam, że kilka osób oglądało film i w związku z tym mam pytanie, czy audio, to tylko dubbing niemiecki? Że napisy są polskie, to wiem, ale "jawohl boss" w tym filmie? Mam zamiar kupić ten tytuł, ale jeśli jest tylko j. niemiecki, to odpuszczę sobie nawet wypożyczenie, bo chyba bym nie przetrwał słuchając rozmowy Pacino z De Niro w j. niemieckim Big Grin
Pomijając kuriozalne przypadki filmów które na iTunes są tylko z polskim dubbingiem, Heat jak każdy normalny film ma oryginalną angielską ścieżkę dźwiękową.
Stron: 1 2 3 4