Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: iTunes na Filmoskopie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Dodaliśmy właśnie do Filmoskopu filmy z polskiej wersji sklepu iTunes. Aktualnie zostały dodane wszystkie filmy w wersji 4K. Jak to na Filmoskopie będą oczywiście przeprowadzane aktualizacje cen, więc można wypatrywać promocji. W opisie każdego filmu jest adnotacja na temat polskiej wersji (format dźwięku) oraz informacja o systemie HDR: HDR10 lub Dolby Vision. Podstawowa informacja o obecności polskiej wersji: dźwięk, napisy lub dźwięk i napisy widoczna jest też tak jak w zwykłych wydaniach.

Tutaj link do ofert z iTunes.  Smile
Super!

Ani Apple TV, ani iTunes na PC nie pozwalają w żaden sposób śledzić cen, infornacje o promocjach w zasadzie też nie istnieją więc BRAWO Smile

Wszystkiego jednak nie ma, bo jest sporo tytułów 4K bez HDR Tongue
Jakiś przykład?
Gone Girl, Home Alone, Predator, X-Men 2, Big, Battle of the Sexes i sporo innych, ze 20 albo i więcej by się znalazło.

EDIT: Pierwsza część X-Men też dostała 4K bez HDR.
Filmy z samym 4K właśnie dodaliśmy do bazy. Łącznie jest ich teraz 281.
(04-05-2018, 01:34)Mateusz napisał(a): [ -> ]Dodaliśmy właśnie do Filmoskopu filmy z polskiej wersji sklepu iTunes.
(...)

Tutaj link do ofert z iTunes.  Smile

Mateusz, proszę Cię o okazanie anielskiej cierpliwości i odpowiedzi na poniższe pytania:

1. Zakładając, że jestem kompletnym analfabetą komputerowym (choć coś tam o tym sprzęcie jednak wiem), w jaki sposób mógłbym kupić film? Proszę o instruktarz krok po kroku. A może już takowy istnieje?

2. Na czym można taki film obejrzeć (wymagania sprzętowe)?

3. Czy są dodatkowe koszty, np. „abonament”.

Z góry dziękuję. Być może Twoje odpowiedzi zainteresują więcej osób.
Póki co ciągle zdecydowanie BD > cyfrowe 4K, a co dopiero do BD UHD.
Toć to banalne Daras, pobierz is aplikację
https://support.apple.com/pl-pl/HT207949
(04-05-2018, 21:38)ifeelveryblah napisał(a): [ -> ]Póki co ciągle zdecydowanie BD > cyfrowe 4K, a co dopiero do BD UHD.
Ta, a DVD > cyfrowe wersje 1080p LOLZ

Tylko w kwestii dźwięku Blu-ray wygrywa z cyfrowym 4K HDR.

Polecam porównać sobie obraz Blade Runnera 2049 na Blu-ray i iTunes 4K. Jeśli ktoś twierdzi że Blu-ray wygląda lepiej i ma więcej detali to mogę skwitować to tylko uśmiechem politowania.
Stron: 1 2 3 4