Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Też myślałem o BD (tak tak, pomyślałem o BD Smile ale po 1 kupa czasu przerabianie lektora z 25fps na 23fps po 2 tutaj mam lektora już w oryginale i napisy PL, co ciekawe pilot jest w kolorystyce BD wpadający w zielonkawy a nie jak wersja DVD NTSC czerwona.

Szybkie porównanie moje DVD vs BD (chodzi tylko o kolorystykę)

[Obrazek: 9f0ba60aaaace2f2med.jpg]

[Obrazek: 14231_7_large.jpg]

Teraz muszę to zgrać na dysk aby z pen drive oglądać...

Sezon 1-2 i nawet 3 są najlepsze potem poziom spada, ciekawe są odcinki jak Crockett staje po drugiej stronie prawa Smile

czuubakka

Koleś w tle to Nero z SOA. Zapomniałem że on grał w MV.
[Obrazek: tumblr_nonyunmHit1rjn473o2_500.gif]
Co, dvd lepsze niż blu-raySmile.
Niestety długo w Miami Vice on nie pograł, ale nie będę spoilerował Wink
Cytat:tutaj mam lektora już w oryginale

Siudzińskiego? <rzyg>

Cytat:Teraz muszę to zgrać na dysk aby z pen drive oglądać...
LOL, odtwarzacza nie masz? Big Grin
Ci powiem, że nie jest zły Siudziński, nie pamiętam jaki leciał w TVP w latach 90-tych czy potem na TV4 albo TVN7 więc nie mam porównania. No nie mam dvd player-a tzn mam starego Bellwood 301 ale to nie odtwarzacz Big Grin poza tym teraz tv czyta z pen-draka.
Ja tego gościa nie mogę słuchać. Kupowania płyt żeby je zgrywać na pendrive'a nie skomentuję, bo sów brak Smile
No w innych przypadkach dodaję lektora to ma sens. Ty to samo robisz z BD płytami, chyba.
To samo, znaczy co, z pendrive'a oglądam? Żartujesz?
Nie powaliły Ci się te screeny z Miami Vice ? Te Twoje DVD wygląda na bdripa.
(06-12-2018, 18:45)Gieferg napisał(a): [ -> ]To samo, znaczy co, z pendrive'a oglądam? Żartujesz?

A to jak robisz, BDripa?

#misfit DVDRip 700x524