Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To można się umówić na odsłuch, ale obejrzeć filmu już na tv za 2-3x większą cenę niż kino domowe już nie? Big Grin
Wolfman dawno nie byłeś w sklepach w Polsce wszystkie MM, ME RtvE jak kupujesz i płacisz to jesteś Bogiem jak nie to nie mają czasu itp

Ja kupowałem mojego w sklepie Sony, które dziś już nie istnieje bo... nie wyrabiał z kosztami i tam przed kupnem pendrive w rękę i z godzinę testowałem.

Ale nie wyobrażam sobie, tzn bym na pewno próbował choć parę plików po testować. Ale nie sądzę, że wielcy panowie sprzedający podłączą dvd czy bdplayer aby klient mógł sobie parę tv po testować. W tej kwestii mentalność słaba sprzedawcy.

I śmieszna rzecz mam rodzinkę w Kanadzie i u nich jest tak w sklepach, że im gorzej olewajsko ubrany jest klient tym bardziej mu włażą w tyłek, bo ma kasę i mu nie zależy na wyglądzie. U nas może być burakiem i chamem ale wejdą ci w dupę jak szpanujesz ubiorem.
Mały update:

Biedra po 9.99 zł

[Obrazek: 198a45e1c6a74c4emed.jpg]

E.T niestety to reżyserska i dubbing Sad więc pozostają napisy. Bo do tego lektora nie ma. Na BD jest normalna kinowa bez głupich poprawek Spilberga.

Człowiek z Blizną świetna jakość i Borowiec jako lektor. Ale mam do tego Gudowskiego.

Chłopaki to widescreen i niezła jakość. Dzień Świra 1.66. Killer-y to 4:3.

Były też Shreki 1-4 ale po 14.99
Nie mogłem sobie odmówić oprócz Epoki Lodowcowej druga seria animacji którą bardzo lubię:

[Obrazek: acb2656028bff9a0med.jpg]

Oraz Ace Ventura Pet Detective 1994 oraz film, który bardzo lubię a oglądałem go może z 2 razy czyli American Psycho 2000. I tym razem aby się nie naciąć najpierw rzut oka tutaj:

http://sd.caps-a-holic.com/vergleich.php?vergleichID=231

Wydanie UK the best Smile

I jakość tego wydania - fantastyczny obraz!!!

[Obrazek: 5ca7c78297f6baa3med.jpg]
W tym roku postanowiłem się skupić na filmach polskich oraz animowanych (trzeba myśleć o przyszłości i potomkach Smile niech wiedzą co dobre. Dlatego klasyka Disney-a to podstawa (będzie update jak uzbieram trochę tego). Ale nie odmawiam sobie różnych ciekawych filmów z lat 80-tych:

[Obrazek: bbdba7919bcd9374med.jpg]

Klasycznie Żar Ciałą 1981 Snapper oraz Przeciw Wszystkim 1984 (oba lokalnie OLX - stan idealny)

Do tego klasyka PL czyli Seksmisja 1983 (4:3 fajne wydanie) oraz Kingsajz 1987 (wydanie po rekonstrukcji 16:9) bardzo fajne kolory nie przesadzone ani nie wpadające w zieleń jak Psy czy Kroll.

Do tego perełka i wspomnienie za dzieciaka. Brodaty Pan Kleks wydanie jedyne właściwe:

[Obrazek: 5a508a15550919a3med.jpg]

Dlaczego jedyne i właściwe? Chciałem nabyć po rekonstrukcji z empiku ale nie pasuje mi te pocięcie na 16:9, pamiętam ten film z 4:3 i taki chciałem mieć.

Jak widzimy tutaj: https://rekonstrukcjablog.wordpress.com/2016/02/11/kadrowane-filmy-i-seriale/
To akurat rozumiem. Kupiłem Chłopów na Blu i daje się we znaki przycięcie, Kleksa też wolę w 4:3, poza tym aż tak go nie lubię, żeby kupować po raz kolejny.
(06-02-2019, 18:21)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Klasycznie Żar Ciałą 1981 Snapper oraz Przeciw Wszystkim 1984 (oba lokalnie OLX - stan idealny)

Dopisuje do listy "do obejrzenia", bo chyba nie widziałemSmile
(06-02-2019, 18:21)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]W tym roku postanowiłem się skupić na filmach polskich oraz animowanych (trzeba myśleć o przyszłości i potomkach Smile
Nie rób dzieciom krzywdy i nie katuj ich DVD. Smile
(06-02-2019, 22:15)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Nie rób dzieciom krzywdy i nie katuj ich DVD
Dzieci nie przywiązują uwagi do jakości obrazu.


(06-02-2019, 18:21)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Przeciw Wszystkim 1984
W tym filmie chyba występuje Rachel Ward. Musisz zorganizować sobie serial "The Thorn Birds" - grała w nim główną rolę (obok Richarda Chamberlaina). Absolutny "hicior" z lat 80-tych. Wtedy nawet  "romansidła" trzymały przyzwoity poziom.
#sebas Ptaki Ciernistych Krzewów, jako dziecko lat 80-tych znam ten serial Smile

#Mr.Hankey w przypadku animacji efekt bardzo dobry.