Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie lepiej byłoby o tym pisać w odpowiednim temacie?
(12-07-2018, 11:09)Gieferg napisał(a): [ -> ]Nie lepiej byłoby o tym pisać w odpowiednim temacie?
Może niech się wypowie w tej kwestii właściciel tematu -  Nfsfan83. Posty zawsze można przenieść...
(12-07-2018, 10:13)Ethan napisał(a): [ -> ]Ja widzę. Jest często np obraz żyleta. Bardzo nienaturalny. Niby to ładniejsze, ale dla mnie ideałem obrazu jest to:

https://www.youtube.com/watch?v=RI9Duq7-fZo

Często w zwiastunach jest ten efekt i mi się marzy, żeby filmy były w ten sposób mozliwe do oglądania.

O jakim efekcie piszesz ?
Przejaskrawionego obrazu ?
Co chwilę widocznych zabrudzeń taśmy filmowej ?
Czy ogólnej jakości obrazu rodem z VHS ?
Ostatni update listy:

23.Man with Two Brains 1983 – Borowiec
24.Father of Bride 1 – 2 Set 1991-1995 – 1. Szydłowski-Gudowski 2. Gudowski
25.Sixteen Candless 1984 – Szydłowski
26.Weird Science 1985 – Olejniczak
27.Ferris Buller's Day Off – Czernielewski
28.Loaded Weapon 1993 – Szydłowski
29.Innerspace 1987 – Kozioł
30.Gremlins 1984 – Olejniczak
31.Gremlins 2 1990 – Olejniczak
32.Scrooged 1988 - Wilkans

oraz dziś z biedry Czas Apokalipsy Redux 1979 - Gudowski wydanie Kino Świat, ale dali ciała bo dali 2:1 a nie 2:35:1 format Sad ale audio choć dobre.

"The framing of Apocalypse Now has been the object of a long controversy. The film was shot on Super Technovision (anamorphic 35mm), which has a projected aspect ratio of 2.35:1 (actually, 2.39:1). However, all of the DVD releases of the movie have been in a modified aspect ratio of 2.00:1"

Nie będę znowu się kłócił z Wami koledzy, BD nie widziałem ale widziałem 4 GB rip-y BD i jest ostro, są piękne za bardzo nasycone, przejaskrawione kolory i... mi to nie bardzo się podoba Smile lubię moje DVD i moje Ripy bo muszę lektora wrzucić i z pendraka oglądam. I druga sprawa odnośnie jakość i birate, masz czasami DVD9 i świetny materiał i masz DVD5 i słaby zależy od filmu.

Ostatni bastion DVD w takim sensie, że wielu z Was porzuca DVD a tutaj będzie można zasięgnąć informacje o wydaniach DVD.

#sebas Oglądam na wprost , odległość ok 3 m.
(12-07-2018, 08:00)Mr.Hankey napisał(a): [ -> ]Co Twój post wniósł do dyskusji? Nie spamuj.
Tyle co i Twój.Ironii nie dostrzegasz? On nie chce widzieć różnicy na lepsze. Jak sobie coś wmówisz to już tak będzie. Najgorsze żarcie może smakować jak sobie będziesz wmawiać, że jest pyszne. Siła sugestii. Możesz mu tu trąbić do znudzenia i tak to nic nie pomoże. To jakbyście mu tłumaczyli , że hamburgery są nie zdrowe i tak się nimi będzie opychał. Może okulisty potrzebuje, ale to już inna sprawa Smile
(12-07-2018, 14:21)wolfman napisał(a): [ -> ]On nie chce widzieć różnicy na lepsze. Jak sobie coś wmówisz to już tak będzie. Najgorsze żarcie może smakować jak sobie będziesz wmawiać, że jest pyszne. Siła sugestii. Możesz mu tu trąbić do znudzenia i tak to nic nie pomoże. To jakbyście mu tłumaczyli , że hamburgery są nie zdrowe i tak się nimi będzie opychał. Może okulisty potrzebuje, ale to już inna sprawa
Powyżej właściciel tematu napisał ,że nie podoba mu się obraz z BD i jest zadowolony z DVD. To nie wystarczy za tłumaczenie do zaakceptowania? Nie kumam drążenia tematu jak i porównania do hamburgerów. To każdego indywidualna sprawa z jakiego nośnika ogląda i jaka jakość mu wystarcza.
(12-07-2018, 14:54)lukee napisał(a): [ -> ]Powyżej właściciel tematu napisał ,że nie podoba mu się obraz z BD
Czytaj uważnie. Napisał coś zupełnie innego...

(12-07-2018, 12:58)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]BD nie widziałem

Swoją drogą jak kolega ogląda TV 40 cali z 3 metrów, to w sumie nic dziwnego, że niewiele widzi. Smile
Tyle co trzeba, to widzi Wink
(12-07-2018, 14:54)lukee napisał(a): [ -> ]To każdego indywidualna sprawa z jakiego nośnika ogląda i jaka jakość mu wystarcza.
Nie wiem o czym piszesz, bo o czym innym rozmawialiśmy.
Cytat:Gudowski wydanie Kino Świat, ale dali ciała bo dali 2:1 a nie 2:35:1 format

Wina twórców filmu, którym się coś takiego ubzdurało w pewnym momencie Tongue

Cytat: BD nie widziałem ale widziałem 4 GB rip-y BD

ehh...