Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(01-08-2019, 09:11)Gieferg napisał(a): [ -> ]
Cytat:Lubię DVD tamte kolory, tę jakość

Jaką jakość?

Niską, z nośnika sprzed ćwierć wieku. Duh! Big Grin
Ale pamiętaj Juby, że zawsze mogło być ze mną gorzej mogłem mieć słabość do VCD albo VHS ( z nich lubię tylko lektora i klimat) choć ciekawe czy byś wyśmiewał VHS jakby było popularne D-VHS Big Grin Mad Max 4 dostałem w ramach przeprosin od Dvdmax za free a lektora mam i tak innego,choć odnośnie kolorystyki, musiałem zjechać nasycenie do 40% bo jak dla mnie przejaskrawione za bardzo.

Ja chyba w duszy jestem "analogowy" najbardziej lubię i miło wspominam czasy telewizji SD. Od 2007 jak wchodziło HD to, co z tego, że masz pełno HD kanałów jak na większości kupa gówna.

Ostatnio to oglądałem, to jest coś, klimat, to się ogląda ze spokojem, a nie goni jak w nowych programach, 1995 i Jerzy Rosołowski jako lektor





To już nie wróci... dlatego jestem za ratowaniem dobrych ścieżek lektorskich.
(01-08-2019, 13:43)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]pamiętaj Juby, że zawsze mogło być ze mną gorzej

No nie wiem. Jak tak czytam ten twój wątek, to naprawdę nie wiem.

(01-08-2019, 13:43)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Mad Max 4 dostałem w ramach przeprosin od Dvdmax za free a lektora mam i tak innego,choć odnośnie kolorystyki, musiałem zjechać nasycenie do 40% bo jak dla mnie przejaskrawione za bardzo.

No tak jak miałeś za darmo, mogłeś sprzedać za 20zł na allegro, dołożyć do tego 20 zł i kupić na blu-ray. Do niego też możesz dodać lektora i zmienić kolorystykę (to nawet ustawieniami tv).
Ratowane dobrych ścieżek lektorskich - jak najbardziej pochwalam i praktykuję.
Oglądanie filmów w gównianych, niewyraźnych wersjach, kiedy są bez problemu dostępne normalne - po co?
Zwłaszcza gdy chodzi o filmy, które na DVD i BD są w tej samej kolorystyce, z tym samym lektorem. Jeszcze raz - po co?
(01-08-2019, 13:43)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]2007 jak wchodziło HD to, co z tego, że masz pełno HD kanałów jak na większości kupa gówna.
No ale te filmy z Lorenzo Lamas to też kupa gówna i wiele innych co kupujesz Smile. Jakbyś był koneserem starego kina i klasyków, a skupujesz jak leci co jest z lat 80 i 90.
Z drugiej strony nie za dużo to oglądasz jedno i to samo? Ja obejrzę raz i wrócę za dłuższy czas, że zapomnę o jakiejś kolorystyce i że ta ma być i inna mi przeszkadza. Nie wsponnę o pikselach wielkości płyty chodnikowej jakie są niekiedy w tych dvd. Mnie wręcz cieszy nowy upgrade starego filmu, miło jest odświeżyć coś starego w nowej szacie, bo daje to namiastkę oglądania po raz pierwszy tego samego . Obecnie ani ta technologia 4k, ani tv czy odtwarzacze nie są drogie by nie móc liznąć nowszej technologii
Wolfman Alex-a trafiła się przypadkiem za 5 zł to wziąłem aby w głównym rozliczeniu wyszło mi mniej za film, dla Ciebie gówno dla mnie nawet w miarę dobry akcyjniak do tego Jacek Brzostyński z TVP i masz już fajny klimacik.
Dla mnie film ma tworzyć klimat, a nie koleś czytający z kartki. Jakikolwiek by złoty głos nie miał, jak film kupa to i tak wyłączę i wystawię na aukcję po chwili.
No Ty jesteś handlarz to wiadomo, i tak widząc co kupujesz powinienem napisać "po co tyle szajsu kupujesz" ale się powstrzymam Big Grin
To , że film kupuje to nie dla zarobku. Powinieneś wiedzieć, że bez wersji PL sprzedajesz film po 10-15 złotych Big Grin. Interes życia. Po tyle mam masę filmów wystawioną i nikt nie chce. Nawet Ty wolisz dorabiać lektora do dvd za 20-30 złotych , aniżeli na bd u mnie za 10 złotych Big Grin
Masz filmy DVD za 10 zł i nikt nie chce??? coś nie tak chyba z technikami handlu Wink Double Impact 1991 wydanie UK widescreen lub Second Sight jak masz biorę od razu!!! DVD oczywiście