Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Heh, poszukałem dokładnie i mam w szafce VCD!
[Obrazek: kongo_min.jpg]

To film Kongo, który u nas chyba nie wyszedł na dvd. Kupiłem go pod wpływem impulsu pewnie gdzies ok 2004 roku.
Wtedy posiadałem kartą DVB Technotrend i nagrałem sobie film Kongo lecący z niezłą jakością na niemieckim kanale ProSieben. Potem, niczym Gieferg lub Nfsfan83 dorobiłem lektora z VCD i nagrałem na płytkiSmile Do dziś leżą w tym pudełku...
(26-08-2019, 19:12)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Są granice Wink może jeszcze na VHS mi doradzisz kupić ha ha ha

Nie lekceważ siły VHS, pod koniec lat 90. w Stanach pojawiły się D-VHS na których nagrywano filmy w 1080p z DTS Tongue
(26-08-2019, 17:07)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Na QDVD? chyba jest dwuwarstowa:

QDVD były dwuwarstwowe i jednowarstwowe wersje wydań tych samych filmów - pikseloza w jednowarstwowym Rambo III który mi się kiedyś trafił to istny koszmar.
Grzes58 za D-VHS jestem jak najbardziej na tak Smile a powiem Ci jeszcze coś, jakby wróciły VHS z rodz pomiędzy DVD a BD chętnie bym przygarnął...

Kris podeślij próbkę jakaś tego VCD kto tam czyta?
(26-08-2019, 19:41)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Grzes58 za D-VHS jestem jak najbardziej na tak a powiem Ci jeszcze coś, jakby wróciły VHS z rodz pomiędzy DVD a BD chętnie bym przygarnął...
Tyle , że nowszy nośnik nie miałby już żenująco słabej palety kolorów z vhs i dvd i pikselozy jaką się rozkoszujesz, bo byłby już nowszym formatem od dvd, Całe szczęście , że nie ma już nic pośredniego, Tylko większego młynu nam trzeba na rynku
Wolfman a idź sobie kup metalowe pudełko zamiast marudzić Wink
(26-08-2019, 19:51)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Grzes58 za D-VHS jestem jak najbardziej na tak Smile a powiem Ci jeszcze coś, jakby wróciły VHS z rodz pomiędzy DVD a BD chętnie bym przygarnął...

Kris podeślij próbkę jakaś tego VCD kto tam czyta?

Co do Kongo to "czytał Władysław Frączak" Smile
(26-08-2019, 19:20)Grześ58 napisał(a): [ -> ]Nie lekceważ siły VHS, pod koniec lat 90. w Stanach pojawiły się D-VHS na których nagrywano filmy w 1080p z DTS
1080i to było maksimum.
Na kasetach do użytku domowego faktycznie nagrywano filmy wyłącznie w 1080i, ale sam format pozwalał na 1080p.
Parę małych nabytków nowych:

Matrix Snapper wersja PL rozkładana, niezły Autostopowicz, Hot Shots 1 i 2, oraz Big Blue DC NTSC

[Obrazek: mwOaK5z.jpg]

Ciekawiło mnie czy w tej wersji Big Blue nie ma migania obrazu czasami, niestety jest także, ale fajnie mieć parę wersji. Zastanawia mnie czy ktoś wie czy wersja UK Directors Cut a dokładnie wersja gdzie na okładce jest napisane Lounge

[Obrazek: 41BYKNEQYAL._SY445_.jpg]

ma takie kolory jak tutaj wersja DE Fox:

http://sd.caps-a-holic.com/vergleich.php?vergleichID=419

Anoconda i Godzilla, śmiechowy A.P.E.X oraz Legenda i rozkładany Matrix

[Obrazek: 6bl1uzp.jpg]

oraz dla rodziny Powrót do Edenu 3xDVD - pierwsza seria

[Obrazek: KC9Z22M.jpg]