Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Aż mi kolega przypomniał stare czasy.
W czeluściach swojej szafy po dłuższym poszukiwaniu, znalazłem takie samo wydanie Matrixa.
A dlaczego szukałem? Bo wydawało mi się, że mam inną płytkę.
I faktycznie tak jest.
Czy to normalne, że w jednym wydaniu są różne nadruki na płytach?
Tak z ciekawości pytam.
[Obrazek: 1cd4c1119a16.jpg]
A masz lektora, bo ja mam napisy, może ktoś przełożył.

Do tego, moja wersja kolorystyczna jeszcze przed tryndem "zielono mi" jest dużo fajniejsza. Potem chyba następne wydania z lektorem dostosowali do Reaktywacji i Rewolucji.
Bez lektora. Tylko napisy PL.
Pewnie mamy to samo wydanie.
@Nfsfan83 ten Powrót do Edenu ma jakąś polską wersję, czy będziesz dorabiał?
(06-09-2019, 19:37)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]A masz lektora, bo ja mam napisy, może ktoś przełożył.
Masz właściwą płytę, miałem to wydanie. Wcześniej vhs z lektorem, więc jakiegoś Jasia sobie dorobisz. Nie spodziewam się ,że będziesz czytał Big Grin
(06-09-2019, 20:10)Kris napisał(a): [ -> ]@Nfsfan83 ten Powrót do Edenu ma jakąś polską wersję, czy będziesz dorabiał?

Moje DVD to wersja skandynawska, a lektor Tomasz Knapik - Polsat już czeka Wink

Wolf pewnie, że będę słuchał. Nie Jasia ale Janusza Szydłowskiego jednego z najlepszych lektorów w Polsce.
Aż mi Wolfman przypomniał, że uchowała mi się ta trylogia na VHS Wink

Ale już mam ją całą w 4K, więc teraz tylko leżą gdzieś schowane kasety.

[Obrazek: T6RPA9T.jpg]
CivilWar Matrix 1 to Gudowski, a pozostałe o ile się orientujesz?

(06-09-2019, 19:29)weiter napisał(a): [ -> ]Aż mi kolega przypomniał stare czasy.
W czeluściach swojej szafy po dłuższym poszukiwaniu, znalazłem takie samo wydanie Matrixa.
A dlaczego szukałem? Bo wydawało mi się, że mam inną płytkę.
I faktycznie tak jest.
Czy to normalne, że w jednym wydaniu są różne nadruki na płytach?
Tak z ciekawości pytam.
[Obrazek: 1cd4c1119a16.jpg]

Czy Twoja wersja to tak ze starą kolorystyką "mniej zieleni"?
A jest na DVD jakaś wersja "więcej zieleni"? Z tego co mi wiadomo wydaną ją tylko na Blu-ray.

W Łódzkim CEX na piotrkowskiej leży snapper Matrixa, wydaje mi się, że z innym środkiem od waszego (skaczącą Trinity i spisem podziału na rozdziały).
I o to... Trinity jump:

[Obrazek: tPjxNdX.jpg]

O to zieleń pytałem, bo mi chodziło czy wydanie z lektorem:

[Obrazek: res_06e10274fc562dde86f524f91d444db4_full.jpg]

czy to nie transfer z BD. Bo na DVD w/g tego http://sd.caps-a-holic.com/vergleich.php?vergleichID=17 wydanie DE Ultimate już ma tą zielonkawą kolorystkę