Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Skromne, ale dla mnie znacząc nabytki:

Neverending 2 Next Chapter - zawsze lubiłem ten film, muszę jeszcze nadrobić 1. Dark Crystal i Labirynth - 2 pack (DVD z wydań specjalnych)

[Obrazek: dAExbjo.jpg]

Oraz długo polowane Tygrysy Europy Smile

[Obrazek: d1WfdBK.jpg]
Tak z ciekawości, ile dałeś za tygrysy? Kiedyś przypadkowo to widziałem za jakieś chore pieniądze.
Też widziałem te chore ceny: 449 zł i 249 zł a ja dałem 99 zł licytacja plus przesyłka 13 zł Smile więc cena chyba w miarę dobra.
Porównaj potem z ciekawości jakość "Tygrysów" na dvd z tymi na vod:
https://vod.tvp.pl/website/tygrysy-europy,37905794
Może nie będzie tak źleSmile
Ja np. mam "Zmienników" na dvd - komplet, ale po tym jak ściągnałem z VOD TVP w wersji HD po rekonstrukcji to różnica jest dramatyczna i tylko tą wersję z VOD będę oglądał.
Te wersje z VOD leciały czy na TVP Kultura czy na TVP2 albo tu i tu Smile no jakość jest świetna, jakby wydali na DVD w oryginalnym formacie chyba to 16:10 to bym też zakupił. A pofatygowałem się i zrobiłem zrzuty z mojego wydania odcinek 1:

[Obrazek: Jv370j6.jpg]

A tutaj próbka jakości z Miami Vice jakiś z ostatnich z serii 2 Wink

[Obrazek: 0W5U51y.jpg]
@Nfsfan83 Masz King Konga Live's 1986 ?
Nie, nawet nie znam.
Małe nabytki nowe:

[Obrazek: d72Rtht.jpg]

Batman Mask 1993 - Gudowski VHS, ciekawostka w latach 90-tych ten film można było dostać za punkty z Ramy Smile https://www.filmweb.pl/film/Batman%3A+Maska+Batmana-1993-123413/discussion/Margaryna,1708538





Obcy Z Głębin 1989 - Gudowski oryg, taka podróbka Abyss, długo polowałem na to

Białe Piaski 1992 Snapper - Gudowski TVP

Hot Shots 1 i 2 - Załuski oryg a mam Szydłowski filmnet do obu
Hot Shots II oglądam prawie zawsze z Szołajskim (tylko raz Kozioł z Polsatu).

"Zaszcze... zaszcze... zabić faceta"
Niestety nie mam Szołajskiego, do tego Szydło ENG tak cicho, że szok, to zmiksowałem ENG z PL ale jest echo czasami bo nigdy nie wyjdzie idealnie.

Z Hot Shots 1 tam jest pełno gagów ale jedna z najlepszych, jak jeden gościu idzie do samolotu i żona go spotyka i dalej nie spojleruję ale to dobre hehehe - słowo klucz pech Wink