Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mina Harrisona Forda na ostatnim zdjęciu jest idealnym podsumowaniem tego zakupu i zaletami, jakie z niego płyną. Big Grin
Cytat: ale będzie oglądany z 4 m

Dość daleko jak na ten rozmiar, z drugiej strony zważywszy na to, co na nim będzie oglądane, może to i lepiej Tongue
Co tu dużo mówić telewizor jak i materiały na nim przez Ciebie puszczane z perspektywy tych fotek wyglądają jak nieoglądalne gówno Big Grin
Okrutne monstra Smile Dajcie mu się nacieszyć zakupem. Może kolega jest na zasiłku w Polsce. Trochę i tak przepłacił bo w tej cenie widziałem na alledrogo, a olx to powinien być za max 400 z wysyłką.
Jeszcze gdyby to była jakaś stara plazma np. Panasa to by to mogło mieć jakikolwiek sens, zwłaszcza do oglądania DVD, ale takie gówniane LCD? Litości...
Koniecznie wrzuć więcej zdjęć, żebyśmy w pełni doświadczyli tego fantastycznego obrazu...
(22-11-2019, 20:59)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]Ty i pewnie inni z forum mają OLED za 10 tys ja mam CCFL za 500 zł
Ja mam plazmę Panasa z serii ST60 i żyję. Różnica taka, że nie karmię jej divxami.

Swoją drogą, oglądanie Blade Runnera na divx, dla którego źródłem było DVD. Brak słów.
Kupowanie DVD i przerabianie ich na DivX/AVI to jedna z najbardziej absurdalnych rzeczy o jakich w życiu słyszałem.
No to lecimy z odparciem ataku Smile

#Mierzwiak napisałem, kolory no dobra chodziło ogólnie, że pochwalić się że mam nowy fajny tv w dobrej cenie  

#Wolfman a Ty zassysasz 500+ na 6 sztuk Smile na żadnym zasiłku nie jestem, jak pisałem wcześniej to tv dla starszej osoby... ale nie omieszkałem go po testować

takie są ceny na olx: https://www.olx.pl/elektronika/telewizory/q-40EX500/?search%5Border%5D=filter_float_price%3Adesc

#Mr.Hankey pochwal się swoim super wypasionym tv chętnie zobaczę

#Gieferg wiesz każdy ma taki obraz na jaki zasłużył Wink

polowałem na ten model bo to dobry model klasy średniej w swoim czasie https://hdtvpolska.com/forum/topic/20350-2010-mega-test-lcd-kdl-40ex500-ccfl-dla-mas-dyskusja-na-temat-serii-ex-dobry-wyb%C3%B3r-pod%C5%9Bwietlenie-ccfl/

jakość wykonania bije na głowę to co jest teraz... 40 cali w 2010

[Obrazek: 38599.jpg]

https://www.promoceny.pl/detail/sony-kdl-40-ex-500-telewizor-lcd-40-38599/

o co mi chodzi jak teraz 40 cali jest nawet po 1200 zł to jakościowo spadek musi być!!! nie ma chu...
wg tej samej logiki jak DVD w 2000 roku kosztowało 100 zeta, a teraz 29 to spadek jakości musi być!!!

Cytat:bo to dobry model klasy średniej w swoim czasie
Trzeba było zainwestować w taki model:
[Obrazek: 1446668611_mhrkd5_600.jpg]
Mój dziadek sobie chwalił.
(23-11-2019, 13:30)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]#Wolfman a Ty zassysasz 500+ na 6 sztuk na żadnym zasiłku nie jestem, jak pisałem wcześniej to tv dla starszej osoby... ale nie omieszkałem go po testować
Przykro mi, ale w Polsce nie jestem nie płacą Sad tak dobrze. Stanąłem w obronie, a sam mnie atakujesz. Uznałem, że kupiłeś ten wypasiony model za cały miesięczny zasiłek.