Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(27-11-2019, 19:59)Wolfman napisał(a): [ -> ]Tak jasne, bo masz z tym doświadczenie. Zwłaszcza, że ten amazon wysyła z PL i masz na drugi dzień w domu. Big Grin

a to nieźle, ale to jak przez magazyny w Polsce przesyłają? pamiętam jak piszecie, że zavi czy coś i parę tygodni idzie.
(27-11-2019, 19:46)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]nie ufam kupowaniu poza Polską,a tym bardziej kartą kredytową i nie mam nerwów czekać od 2-tyg do mc.
Z Amazon.de dostaję towar po 2-3 dniach od zamówienia. Nie ma żadnego problemu z płatnościami, kartą czy szybkim przelewem. Ostatnimi dniami z ofert black friday zamawiałem trochę płyt CD. Miałem je w domu praktycznie 2 dni po zamówieniu i prawie wszystkie przesyłki szły z Poznania lub Bielanów Wrocławskich, więc wcale niekoniecznie z Niemiec. Mamy w naszym kraju już bodajże co najmniej 6 centrów dystrybucyjnych Amazona, więc...
A co do zwrotów... jakby w naszych rodzimych sklepach tak było... Dostałem dziś jedną płytę CD - całkowicie popękane pudełko i latająca płyta w środku. Automatyczną opcją zwrotu z poziomu internetowego konta klienta napisałem dosłownie jedno zdanie o co chodzi i w ciągu jednej minuty dosłownie miałem zatwierdzony zwrot wraz ze zwrotem zapłaconej kasy za tą płytę jeszcze z komentarzem, że nie muszę jej odsyłać... BAJKA! Który z polskich sklepów tak załatwia sprawy zwrotów...?
(27-11-2019, 20:10)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Na siłę próbujecie przekonać kaczkę żeby stała się kurczakiem. Po co?
Kaczka to choć umie pływać i wysiaduje jajka i jest przez to pożyteczna. Tutaj to raczej chodzi, że to wciąż neandertalczyk, który niby posiadł umiejętność czytania i pisania, ale słabo z tego korzysta Smile. Mln komentarzy o zakupach na forum o przesyłkach i promocjach , a ten pisze o czekaniu przez miesiąc z Amazonu niemieckiego i wysyłka linki z alledrogo z potrójnymi cenami.
Te zauroczenie dvd przypomina mi to trochę komiks Kaznodzieja. Był tam Gębodupa , który poznał dziewczynę z jednym okiem, która jak patrzyła na paskudne rzeczy i ludzi min Gębodupę to widziała w nim przystojniaka Wink Efekt podobny jak kolega się wpatruje w swój lcd i dvd na nim
A to jest różnica jakaś między tym
https://www.amazon.de/dp/6305162018/ref=pd_sbs_74_2/260-9126356-2179463
bo tytuł Nothing but trouble i cena parę razy niższa?
Valkenvania to wydanie PAL i masz 1.77 proporcje ja mam NTSC 1 i masz 1.33:1
(27-11-2019, 18:32)Nfsfan83 napisał(a): [ -> ]znalezienie w dobrej cenie np Great Outdoors, Harry Crumb czy Uncle Buck wszystko na BD graniczy z cudem znależć u nas czy allegro czy empik, a jak znajdę to ceny 60 zł w górę.

link
link
link - przy czym tu blu jest kiepskie, screeny odrzucają, ja zostałem przy dvd, które nieznacznie tylko ustępuje blu, lepiej zaczekać na remastera.

Z kolei z Nothing but trouble bym poczekał - to jeden z tych tytułów, które w każdej chwili mogą wyskoczyć na blu, choć najpewniej w USA, czyli bez PL. Ale to Warner, więc jest przynajmniej szansa, że ładnie odświeżą w swojej kolekcji.
ja mam Great Outdoors wersja NTSC wydanie anamorficzne najlepszy możliwy transfer na DVD, Uncle Buck też mam z tego wydania.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=m570.l1313&_nkw=John+Candy%3A+Comedy+Favorite+Collection&_sacat=0

za to dałem 20 zł 3 filmy Smile dlatego szukałem tego wydania, bo najlepszy transfer.

Nothing but trouble chyba nigdy nie wydadzą dobrze, tak samo jak Spies like US ludzie mówią, że słabo wydali na BD. A wersja Nothing but trouble HDTV lata od dawna w sieci... a o Polsce nawet nie wspomnieć, nawet pisałem do galapagos, żebym zapłacił za wytłoczenie Big Grin tylko aby wydali z lektorem!!!
Piszesz o tym DVD Uncle Buck ? https://caps-a-holic.com/c.php?d1=2195&d2=2194&c=559

Mocno przeciętne BD zmiata go z powierzchni ziemi.
W dodatku DVD ma obraz mocno przycięty ze wszystkich czterech stron.

Cytat:, tak samo jak Spies like US ludzie mówią, że słabo wydali na BD.
Słabo wydane BD są wciąż o niebo lepsze niż śmieciowe wydania, które kupujesz.
Cytat:nawet pisałem do galapagos, żebym zapłacił za wytłoczenie
LOL