Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No i całkiem możliwe, że ma problemy ze wzrokiem więc nie ma co się śmiać.
Subiektywne wrażenie jakości wykorzystuje niedokładności ludzkiego oka. Dvd oglądane na 50" z 1,5 metra będzie wyglądać koszmarnie, ale powyżej 3 metrów już zaczyna być spoko. Więc punkt widzenia, zależy od punktu siedzeniaSmile
No kiedyś były takie seanse zbiorcze na aulach, możliwe, że kolega tak dalej puszcza filmy. Wtedy z odległości 5 metrów nie ma tragedii.
Mam znajomych, ktorzy nie kupuja zadnych filmow, a sa na wiekszosci waznych festiwali u nas, a niektorzy tam. Inni znowuz ogladaja mnostwo zacnych tytulow na netflixie, tvp kulura czy innym tnt czy jak to sie nazywa. Super, ze sa kolekcjonerzy filmow, ale filmozercami moga tez byc Ci ktorzy nie kupuja i ogladaja w marnej jakosci w kablowce czy w zimnym studyjnym kinie czy cieplym multipleksie. I przykladowo ogladalem dawno temu na dvd w kineskopie Chinatown, a ostatnio w hd i nic sie nie zmienilo. Nadal to jest tylko szostkowy film. Niestety Polanski robil dla mnie lepsze filmy i moglbym tak wymieniac. Jakkolwiek zyciowe poglady autora watku sa totalnie irytujace, o tyle jego kolekcja ma w sobie cos nostalgicznego i nawet jezeli wiekszosc tych tytulow na wysokosci 2020 mnie irytuje to tkwienie tego kolekcjonera glowa w piasku sprzed 30 lat ma cos w sobie.
Mały update:

[Obrazek: 2lU21aO.jpg]

W końcu dobra wersja Bounty, 125 min, z materiału BD od Capelight oraz trochę klasyki z ery VHS Smile
Sorki, ale nie mogę się powstrzymać Smile Pracując lata temu w wypożyczalni kaset video, oglądałem naprawdę dużo, baaardzo dużo filmów. Nawet, czasami, ekranizacje powieści Danielle Steel udawało mi się "przełknąć", jednak "Potwora z bagien" nigdy nie widziałem, nie mogłem się zmusić do obejrzenia Big Grin Ale jak już Ethan pisał, fajnie, że masz pozytywnego bzika na punkcie swojego hobby Wink Z reguły nie komentuję czyichś kolekcji czy zainteresowań, bo nie lubię tego robić, ale jak zobaczyłem "Potwora z bagien", po prostu musiałem Big Grin
Są filmy tak złe, że aż fajne Wink do tego dołożyć można:

A.P.E.X
Cyborg Cop 1
Digital Man
American Cyborg
Nemesis 1
Metamorphosis 1990

A jako rodzynek polecam obejrzeć włoską podróbkę Predatora czyli Roboman albo Robowar:





wydali na BD niedawno odnowiony

a tutaj stara wersja:



Nemesis 1 do tego worka gówien to nie wrzucaj. Całkiem przyzwoite kino sf z tamtych lat
(17-01-2020, 19:27)Pablo0909 napisał(a): [ -> ]nigdy nie widziałem, nie mogłem się zmusić do obejrzenia
Zależy kto czyta, bo to gra główne skrzypce. Reszta to dodatek.

Przy okazji



też nie mogłem się powstrzymać Big Grin
No Nemesis to może przesadziłem, mam to w grupie hity VHS, ale faktycznie, ja go lubię ale tutaj są inne gusta. A co to za filmik z tym "czymś"??? kuzyn tego z celi, co Tango z nim siedział Big Grin
Wpadła dziś trylogia Star Wars, fajnie czasami odpalić i obejrzeć Smile Zaraz po trylogii Indiana Jones, jest to jedne z najlepszych wydań DVD jakie widziałem. Ktoś kojarzy po ile to latało w dniu premiery??? Ja kupiłem używany ale stan jak nowe z olx

[Obrazek: bNuorR8.jpg]

Lektor będzie dołożony do wszystkich części Jacek Brzostyńsk, bo... ten dubbing... jakim trzeba być debilem aby do takiego filmu dać dubbing!!!