Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nfsfan83 kolekcja – ostatni bastion DVD
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodziło mi o anime Wink
Koledzy czy ktoś kojarzy ten film: https://www.dvdmax.pl/screamers-tajemnica-syriusza-dvd,art7222

ale w wydany w fullscreen w Polsce? jest na dvdcompare info, że tylko NTSC wyszło w 1:33 ale mam dvdrip 25fps ( można zmienić z 23.976) czyta Orlicz ( audio też można przełożyć z wydania PL) ale kolory nie pasują do NTSC i zastanawia mnie czy może na jakimś gazetowy wydaniu to wyszło?
Czy ktoś słyszał o tym albo ma to może:

https://www.dvdmax.pl/niesamowite-historie-sezon-1-box-3dvd,art12825?fbclid=IwAR08_Rg4xneyrWIkwpF7VjiJjzKin9EYNZnElsHA37JEoINDQm7jkpnK_​XE

niby tu lektor ale czy to nie fejk, do tego nie wiemy kto to wydał.

Na VHS wydał ITI może ktoś ma lektora, leciało to potem na rtl 7 oraz chyba na tvp zależy mi na 3 odcinkach B17, Mumia zostaje Tatusiem i Głowa nie od parady? ktoś może pomóc?
Były takie plany na wypuszczenie tego serialu na DVD ze strony TiM. Swego czasu kontaktowałem się nawet z dystrybutorem (to było ładnych parę lat temu), który postanowił jednak nie wydawać Amazing Stories, bo pewnie by się nie sprzedał.
Na VHS został wydany film pełnometrażowy - zmontowano go z 2 odcinków sezonu 1 ["The Mission" (reż. S. Spielberg), "Mummy, Daddy"] i jednego z sezonu 2 ["Go to the Head of the Class" (reż. R. Zemackis)]. W krajach Europy Zach. film był wyświetlany w kinach.
Pewnie dlatego wyszedł u nas na VHS nakładem ITI. Czytał Stanisław Olejniczak.
Jedyna emisja telewizyjna tej "składanki", jaką pamiętam, odbyła się w maju 1997 na TVP2 (niedziela w godzinach wieczornych). Nie pamiętam kto czytał.

Nfsfan83 - ws. wydania DVD i VHS odezwij się na priv.
Dla ciekawości Lionheart 1990 NTSC DVD vs wydanie BD-DVD nowe:

[Obrazek: gpwPBvB.jpg]

Jak miło patrzyć na takiego kastrata Smile
Jaki kastrat? Jean-Claude w czasach swojej świetności. Kawał chłopa. Gość wręcz monumentalny. Można by go z brązu odlewać. Gdzie Ty się tu kastrata dopatrujesz...
Chodzi o kadrowanie, nie o JCVD Wink
A Nfsfan nadal nie rozumie różnic między OAR, kastratem, a open matte...
Ostatnie foto tak uciąć van dama i nie pokazać wysoko podciągniętych spodni to profanacja Big Grin
@misfit
Właśnie dlatego skierowałem swoja interpretację określenia "kastrat" na Jean-Claudea, bo do tego co widać (a właściwie ile widać) na poszczególnych kadrach wydania DVD i BD, to raczej trudno się przyczepić...

@prodarek
Janosika w tej kwestii i tak nie przeskoczy...