Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Hereditary
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Lionsgate zapowiedział wersję 4K Blu-ray filmu Hereditary (w Polsce Hereditary: Dziedzictwo). Premiera w USA już 4 września. W tym przypadku dostaniemy podbite DI z 2K do 4K plus HDR Dolby Vision oraz dźwięk DTS HD MA 5.1. Biorąc pod uwagę kto jest dystrybutorem (Lionsgate - w USA, Monolith - Polska), nie spodziewałbym się w ogóle takiego wydania u nas w kraju. Oczywiście prócz 4K Blu-ray, premierę będzie miała też wersja zwykła Blu-ray i DVD.

Lista dodatków specjalnych:

·       Deleted Scenes

·       “Cursed: The True Nature of Hereditary” Featurette

·       “Evil in Miniature” Photo Gallery

[Obrazek: Hereditar_qenxasr.jpg]
Niestety w Polsce nie spodziewałbym się nawet wydania Blu-ray. Dodgy
Też chodzą mi po głowie takie myśli. Osobiście pewnie zamówię z USA i dokleję sobie napisy do OPPO Smile
(17-07-2018, 09:55)Mateusz napisał(a): [ -> ]Niestety w Polsce nie spodziewałbym się nawet wydania Blu-ray.
A po co by się w to ktoś pchał, kolejny przeciętniak Smile
(17-07-2018, 13:49)wolfman napisał(a): [ -> ]A po co by się w to ktoś pchał, kolejny przeciętniak Smile
Polskie jak i zagraniczne recenzje wskazują, że jest to bardzo dobry film, wiec pewnie nie wydadzą bo lepiej dać coś tandetnego, ale za to bardziej popularnego. Tongue
Jak bym się na tym opierał, to mnóstwo jest głosów, że to kolejny przeciętny straszak Smile Sam byłbym pod wrażeniem, jeśli by tak nie było.
A znasz jakikolwiek film gatunkowy który wszystkim podobałby się jednakowo? To normalne że są tacy dla których był to tylko przeciętniak. Ale i tak zapowiada się dużo ciekawiej jak większość z amerykańskiej sieczki robionej za grube dziesiątki czy setki milionów dolarów.
(17-07-2018, 15:19)MarianPaz napisał(a): [ -> ]setki milionów dolarów
Takie drogie horrory, a przykłady? Bo ja pisze o horrorach
Piałem ogólnie a nie o horrorach. Z tego co słyszałem w tym filmie chodzi o coś więcej niż tylko przestraszenie widza i pewnie w tym jest problem. Obejrzę to ocenię, a po takich recenzjach nie wiem czy nie spróbuję jeszcze złapać się na kinowy seans.
Miłe zaskoczenie, że chce im się wydać ten film na UHD BD. Oby tylko nie spotkał go podobny los co np. Isle of Dogs, który był spodziewany w kilku krajach, m.in. USA, ale tylko na zapowiedziach się skończyło :/
Stron: 1 2