Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Informacje o serwerze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W tym temacie umieszczane będą wszystkie informacje o serwerze, planowanych pracach konserwacyjnych lub innych sytuacjach awaryjnych.

9. października 2014

Dzisiaj w godzinach nocnych miała miejsce poważna awaria serwerów u naszego dostawcy. Niestety, z informacji jakie otrzymaliśmy wynika, że zostały utracone wszystkie pliki wrzucane na nasz serwer po 5 października. Dlatego prosimy o ponowne wrzucenie załączników i avatarów dodawanych po wspomnianej dacie.

Edit: Udało się przywrócić pliki także nie musicie jeszcze raz wrzucać.
W najbliższa sobotę, tzn. 18.04.2015 od godziny 00:01 prowadzone będą prace konserwacyjne na naszym serwerze. W związku z pracami nastąpi około dwugodzinna przerwa w dostępie do forum i głównego portalu.
W najbliższym czasie mogą występować chwilowe przerwy w dostępie do serwisu. Dostawca serwera ma jakieś problemy z atakami.
Od wczoraj Filmożercy działają na nowym serwerze i z powodu przenosin niektórzy mogli mieć pewne problemy z dostępem do portalu, ale już wszystko powinno być w porządku. Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś problemy, niech da znać.
Od piątku możecie odczuwać problemy z ładowaniem się stron portalu. Jest to spowodowane tymczasowym przełączeniem usług naszego dostawcy na zapasowy serwer. Problem ma być rozwiązany jutro w godzinach nocnych, czyli od czwartku nie powinno być już takich problemów.
Od wczoraj przeglądając forum co jakiś czas zamiast załadować stronę dostaję '502 Żądanie odrzucone'. To coś u Was czy u mnie?
Mam to samo.
U nas. Też tego doświadczyłem kilka razy. Szukamy przyczyny, ale wygląda to na jakieś krótkie ataki DDoS wymierzone bardziej w forum lub filmoskop. Wiecie, zawiść, zazdrość, ciągle piach w oczy...
"502 Żądanie odrzucone" u mnie wczoraj parę razy... aż myślałem, że net mi spada prędkość Wink i to dlatego