Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wygląda średnio.
Wygląda ślicznie  Heart
Najgorsze jest to, że zawiera trzy niepotrzebne i nieoglądalne filmy.
Wygląda to nieźle ale na pewno nie jest warte tej ceny. Kupię jak cena spadnie do 100£ Wink
Ktokolwiek uznał że Gwiazda Śmierci to najbardziej reprezentatywna ilustracja dla The Skywalker Saga powinien zostać skazany na dożywotnie oglądanie Epizodu IX.
Zawsze mogli dać na okładkę Rey Tongue
W sumie The Palpatine Saga byłoby równie adekwatnym tytułem dla zestawu... Dodgy
Wygląda słabo. Ale w sumie zwisa mi to. Mam prawdziwą Skywalker Sagę (czyli epizody I-VI) i Rogue One, więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Smile
tak prawdziwą, że masz wojnę klonów, która jest słabsza od większości nowych części. Prawdziwą byś miał, gdybyś miał tylko stare plus ewentualnie mroczne widmo, jako prequel.
Pitu, pitu. I mówisz o Ataku klonów? Ten jest o niebo lepszy od VII i VIII, nie wiem jak IX bo nie widziałem i nie mam ochoty.

Cytat:Mam prawdziwą Skywalker Sagę (czyli epizody I-VI) i Rogue One
Jak wyżej.
Mógłbym jeszcze ewentualnie kupić Solo (bo był w miarę strawny, ale musiałby być w dobrej promocji) i OT w oryginalnych wersjach kinowych.
Na tym SW się dla mnie kończy.