Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
I tak większość kupi Wink Tongue
Ja bierę w ciemno.
(23-03-2020, 16:23)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Ktokolwiek uznał że Gwiazda Śmierci to najbardziej reprezentatywna ilustracja dla The Skywalker Saga powinien zostać skazany na dożywotnie oglądanie Epizodu IX.
A nie jest? Przewija się chyba w 3 filmach.

Ja tam biere w ciemno, mi tam wszystko pasuje. Skoro Skywalker saga została dokończona, gdy Disney zacznie maltretować GW to się wam odechce narzekać i zatęsknicie za Jar Jar Binksem Wink
(24-03-2020, 19:13)Glaeken napisał(a): [ -> ]A nie jest? Przewija się chyba w 3 filmach.
W dwóch filmach odgrywa kluczową rolę, w jednym widać ją przez chwilę gdy jest budowana. Plagiatu w postaci Starkillera w TFA nie liczę, bo wygląda inaczej, czyli mamy tak naprawdę 2 filmy na 9. No rzeczywiście, reprezentatywny dla Sagi obraz jak nic Smile To już miecz Anakina / Vadera / Rey miałby więcej sensu skoro to coś co łączy wszystkie trzy trylogie.
(24-03-2020, 21:41)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]W dwóch filmach odgrywa kluczową rolę, w jednym widać ją przez chwilę gdy jest budowana. Plagiatu w postaci Starkillera w TFA nie liczę, bo wygląda inaczej, czyli mamy tak naprawdę 2 filmy na 9. No rzeczywiście, reprezentatywny dla Sagi obraz jak nic Smile To już miecz Anakina / Vadera / Rey miałby więcej sensu skoro to coś co łączy wszystkie trzy trylogie.
Gwiazda Śmierci to najbardziej niszcząca i unikatowa broń Imperium a miecz świetlny to atrybut wielu Sithów / rycerzy Jedi. Pojawienie się GŚ i jej użycie odmieniło losy wielu bohaterów jak i całej galaktyki a mieczy było wiele, dzierżyło je wielu złoczyńców / bohaterów. Trudno byłoby wybrać ten jedyny na okładkę.
Rozumiem Twoje rozgoryczenie, miecz świetlny również byłby świetnym rozwiązaniem tym bardziej, że idealnie pasuje na okładkę pudełka które się rozsuwa Wink ale GŚ moim zdaniem jest trafnym wyborem.
(24-03-2020, 21:54)Dziel napisał(a): [ -> ]19 maja w USA wychodzą w 4K: Top Gun, Days of Thunder i War of the Worlds
Miejmy tylko nadzieję, że Paramount nie da dupy i umieści na płytach wersję PL.
Też mam taką nadzieję ale obejdzie się i bez PL Wink
Jest już również preorder na steelbook Top Gun
https://www.amazon.com/dp/B0863SB145/
(24-03-2020, 10:48)Ethan napisał(a): [ -> ]tak prawdziwą, że masz wojnę klonów, która jest słabsza od większości nowych części. Prawdziwą byś miał, gdybyś miał tylko stare plus ewentualnie mroczne widmo, jako prequel.

W temacie Star Wars nie ma nic gorszego od nowych części. NIC! Nawet niesławne Holiday Special obejrzałbym chętniej aniżeli wrócił do nowej trylogii.

The Skywalker Saga to epizody I-VI. Tak było od maja 2005 do listopada 2015 i tak powinno było pozostać na wieki wieków. Dla mnie pozostało.

(24-03-2020, 12:00)shaman72 napisał(a): [ -> ]I tak większość kupi Wink Tongue

Te same bzdury typu "i tak wszyscy pójdziecie do kina" czytałem przed premierą Solo i Epizodu IX. Nie poszedłem, a EIX obejrzałem dopiero tydzień temu i żałuję straconych 2h z życia (3-4/10 jako film po prostu, 0/10 jako Star Wars / sequel VII i VIII / podsumowanie 9-części sagi = 1/10 ode mnie).


Gwiazda śmierci - ta pierwsza, która jest na okładce wydania UHD - była tylko w jednym filmie (dwóch, jeśli liczyć szkielet w jednym ujęciu RotS). Zdecydowanie bardziej reprezentatywnym byłby miecz, albo Darth Vader.
Pojawiło się kilka nowych filmików Unboxing Star Wars: The Skywalker Saga, na których można się dokładniej zapoznać np. z kwestią wyciągania płyt (mogą się pojawić zarysowania).
https://youtu.be/SpF9IrbWjoQ?t=209
W takich wydaniach dużo zależy od jakości wykonania i oczywiście od użytkownika Smile

Powinny się pojawić miarodajne recenzje nowych transferów. Podobno są różnice między wydaniem fizycznym i cyfrowym - brak DV itp.
@Juby, bardziej chodziło mi o aspekt techniczny i jakościowy tego wydania czyli przesiadka z BD.Osobiście byłem na obu filmach w kinie, Solo nie był taki zły , no ale z ostatnim, to już popłynęli Wink zgadzam się.