Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Były ploteczki, to w końcu ruszył pre-order 4 filmów The Alfred Hitchcock Classics Collection - 4K Ultra HD
Premiera 7 września

[Obrazek: the-alfred-hitchcock-classics-collection_499839_1.jpg]

https://www.zavvi.com/blu-ray/the-alfred-hitchcock-classics-collection-4k-ultra-hd/12645314.html
Takiego maila dostałem z hd-shop.gr, tłumaczenie na angielski z translatora:

Cytat:Dear customers,

According to reliable information from the Studios, the month of July 2020 we are going through seems to be the last for the titles of 20th Century Fox & Metro-Goldwyn-Mayer in 4K UHD, Blu-ray ™, Blu-ray 3D ™, DVD, since from August 1, 2020 will no longer be available in physical format (disc format) at least in Greece, but possibly in the future in digital format (streaming). We, on our part, supporting these media all these years, must inform you, since for only a few days you will have the opportunity to obtain your favorite movies of the above Studio in your collection forever. We hope that there will be some positive development in the future, at present the above are valid and are expected to be implemented.
It has began! Wink

Wysłane z planety LV-426 przy użyciu Tapatalka
Nie dobrze
No to GRUBO (przynajmniej w Grecji) Sad
Moze tam w ogole plyty sie nie sprzedajaSmile
Nie wiem, jakos mi sie nie chce wierzyc, ze to bedzie sie rozniesie na wszystkie rynki.
Dopoki filmy na plytach sie beda sprzedawac to nie ma takiej opcji, zeby calkowicie studia z tego zrezygnowaly.
Przeciez do tej pory muzyke wydaje sie na winylach czy plytach CD.
Niemal wszędzie już są mniejsze lub większe problemy z dostępnością poszczególnych filmów od Foxa. Czas pokaże czy Disney pod swoim szyldem je wznowi - te co bardziej popularne pewnie tak, ale IMO większość tytułów Foxa na nośnikach fizycznych zniknie bezpowrotnie z powierzchni ziemi.
Dlatego pisałem już kilka miesięcy temu, że jeśli macie jakieś filmy od Foxa na liście życzeń to jest to prawdopodobnie ostatnia chwila aby uzupełnić braki.
Moim zdaniem ma to związek z tym, że Foksa przejął Disney, a na rynkach międzynarodowych Fox dystrybuował tytuły MGM, więc może zaczęli robić porządki. To też mogło mieć wpływ na sytuację w Polsce, Imperial mógł po prostu skorzystać z okazji i całkiem zwinąć interes, no bo co by im zostało poza Paramount?
Btw, wiadomo już coś o dystrybucji płyt Foxa, Sony i Paramount w Polsce? Czy nasz kraj podzieli los Grecji?
(19-07-2020, 11:45)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]To też mogło mieć wpływ na sytuację w Polsce, Imperial mógł po prostu skorzystać z okazji i całkiem zwinąć interes, no bo co by im zostało poza Paramount?
Sony? Imperial i tak nie wydawał wielu filmów od Sony i Paramount. Dla nich te 3 wytwórnie to było o wiele za dużo. Także nie widzę tutaj żadnego związku.