Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jeżeli cena będzie znacznie wyższa  (czemu tak sądzisz @misfit?), to oznacza niższą sprzedaż, niższy zysk i szybsze wypuszczenie pojedynczych wydań. Jedyne czego się można obawiać w tej sytuacji, to niepewny los  ewentualnego vol.3.
Choćby z tego powodu, że amazon.ca blokuje wysyłkę m.in. do Polski i wątpliwe aby we wrześniu coś się zmieniło w tym względzie. Vol. 1 miałem właśnie od nich w cenie 100 ichnich dolarów i mimo, że doszedł do płacenia vacik 23% to razem wyszło jakieś 350 zł - całkiem uczciwa cena za pakiecik 6 filmów, z których dwa z nich niekoniecznie chciałem mieć.

Chociaż po tym zestawie filmów w Vol.2 nie wróżę, że sprzedaż będzie równie dobra co w poprzednim pakiecie więc niewykluczone, że pojawią się większe obniżki ceny z czasem. I chyba właśnie zrobię sobie taką przyczajkę, tym bardziej, że tutaj mam trzy filmy, które z chęcią widziałbym u siebie w UHD, a pozostałe 3 nie bardzo.
U mnie też 3: The Social Network, Sense and Sensibility i - w ciemno - Anatomy of a Murder.
Wolałbym Drive i np. As Good as It Gets zamiast Stripes Smile

Tylko żeby się nie okazało z tym Anatomy of a Murder, że będzie bazował na tym transferze co był u Criteriona...
Drive ma wyjść przecież osobno więc żadna strata Smile
A jaki jest aktualny kod na importcds.com? Bo TAKE10, SAVE10 i GREEN 10 nie działają.
Pięknie. Cośik Carpentera też ma wyjść niedługo w 4K.
A wiadomo coś o Stargate? Kto do tego ma prawa, StudioCanal czy MGM?