Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na zavvi i amazon.co.uk wystartowały pre-ordery na Anihilację BD i UHD z datą premiery 1 kwietnia 2019.
Czy jest jakaś szansa na UHD filmów Pandorum (z Fosterem) i Impossible (z Ewanem) z polskimi napisami?
Prędzej czy później pewnie będą, ale bez szans na polską wersję.
(01-12-2018, 13:18)Sokal napisał(a): [ -> ]Czy jest jakaś szansa na UHD filmów Pandorum
Pandorum to sam wciągam od razu, dla przypomnienia powiem, że wydał to Monoshit i jest to unikatem w Polsce. Więc jaki uhd kolego?
Oba te filmy mam od Monolithu (skopany AR) plus dodatkowo z zachodu (OAR). I zastanawiam się czy trzymać te od Monolithu nadal.
Wątpię czy kiedykolwiek doczekasz się tych filmów w UHD (skądkolwiek).

Najwłaściwsze miejsce dla wydań Monolith tych filmów to kosz na śmieci.
Pandorum to co prawda nie jest kastrat a otwarty kadr góra/dół względem wydań 2.35:1, natomiast ma dodatkowo skopany zakres dynamiki obrazu przez co nie istnieje w tym filmie coś takiego jak czerń - można to sobie jednak od biedy poprawić ustawieniami w TV/odtwarzaczu.

Impossible to z kolei kastrat pełną gębą.

[Obrazek: 5381691049621274.jpg] [Obrazek: b090d11049621384.jpg]
[Obrazek: 04dd791049621364.jpg] [Obrazek: 15b07c1049621434.jpg]
[Obrazek: 8c241e1049621314.jpg] [Obrazek: c1a8c01049621414.jpg]
Wlasnie dlatego mam na półce duble (Monolith + zachodni OAR). Marzy mi sie po prostu sprzedaz 4 wydan, a w ich miejsce postawienie 2 prawidłowych Smile
Osobiscie wystarczy mi angielska wersja, zonie tez, ale juz mlodziez jezyka nie zna jeszcze :/

Poza tym dzieki Misfit za info o "otwartym kadrze" Pandorum. Tego nie wiedziałem Smile
Zawsze mnie zastanawiało po cholerę oni tak grzebią w tych polskich wydaniach... Jestem w stanie im sporo wybaczyć, przeboleję okrojone dodatki, występujący miejscami banding jak w Deepwater horizon itp. ale zmiany proporcji obrazu nie daruję... Wygląda to koszmarnie.
Widzialem wczesniej tylko steelbooka.

Prince of Darkness 4K Collector's Edition

[Obrazek: 81kf0n56HVL._SX522_.jpg]

No i widze w koncu czwarta plyte z soundtrackiem ;-)