Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi wydań z filmami 4k uhd - zagraniczne wydania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pomijając problemy wynikające z kompresji wygląda bardzo dobrze, myślę że nawet Sony nie wycisnęłoby z tego więcej.
7 maja ma się pokazać w USA Backdraft 4K UHD. Brak jeszcze ceny, ale sam fakt wydania tego w 4K, jak dla mnie jest super wieścią Cool Wink
Nie wiem czy było już gdzieś info, ale na wszelki wypadek napiszę tutaj: w brytyjskim wydaniu Pierwszego Człowieka UHD i BD nie ma polskiej wersji językowej. W sumie to nie ma żadnej wersji językowej prócz angielskiej Tongue Trochę dziwny ruch Universala.
Nie wiem czy to pomyłka ze strony amazon.com czy nie, ale Godzilla 4K UHD ma być od jutra dostępna.

[Obrazek: 81a-Mklz-Fm-FL-SL1500.jpg]

Na wszelki wypadek zamówiłem Cool Big Grin
Chyba poprawili:
Cytat:This title will be released on May 14, 2019
Hehehe Big Grin rzeczywiście, w zamówieniu też już jest 14 maj, a było 12 marzec. No nic, co się odwlecze itd., itd Tongue Smile
11 czerwca w USA pojawią się dwie brakujące części, czyli 4 i 5 F&F UHD. Cena jeszcze nie podana.

[Obrazek: 238866-large.jpg] [Obrazek: 238867-large.jpg]
Na niemieckim amazonie zapowiedz Shazam!

Licze na dobry film i polska wersje w europejskich wydaniach ;-)

[Obrazek: 71n39MZaaXL._SX425_.jpg]
Dopiero w drugiej połowie roku, ale jednak będzie Smile  Ciekawe, że póki co, tylko kraje skandynawskie potwierdzają wydanie filmu Undecided

[Obrazek: Zrzut-ekranu-1.png]

A 11 lipca br. Niemcy zapowiadają wydanie "Waterworld" 4K UHD.

[Obrazek: Zrzut-ekranu-4.png]

Waterworld 4K UHD
Czy plotka, że we wrześniu ma wyjść Iron Man i Thor w 4K została jakoś potwierdzona?