Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Lektor filmowy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim,

Wiem, że to forum filmowe, podejrzewam więc, że jest tutaj sporo osób, które chciałyby oglądać filmy np. z lektorem, a akurat dany film nie wyszedł w Polsce w takiej wersji
Jestem lektorem i nagrywam wersje lektorskie do filmów, potem montuję całość z obrazem.
Poniżej znajdziecie próbki:
https://soundcloud.com/user-55130501

Oferuję atrakcyjne stawki, może ktoś byłby zainteresowany? Czytam wszystko  Angel

Jeśli są pytania - zapraszam na e-mail: allisongrey22@gmail.com lub nagrywam.wam@gmail.com

PS jeśli to zły dział to przepraszam
Z tym, że na razie nie masz PW Tongue

Byłbym zainteresowany. Potrzebne mi nagranie lektorskie do trzech odcinków starej kreskówki, żeby córa mogła obejrzeć.
Jakaś godzina materiału, z tym, że montaż z oryginalnym audio (i obrazem) wolę sobie zrobić sam.
A jak mieć PW tu na forum? Sad
W takim razie podaję e-mail: allisongrey22@googlemail.com

Chętnie się podejmę, mogę wysłać nawet i surowe nagrania (sam głos).
Być może też byłbym zainteresowany. Interesuje mnie tylko kwestia w jaki sposób dostarczyć Ci materiał. Tzn. gdybym miał film na DVD lub blu-ray to miałbym zrobić jakiegoś ripa czy coś w tym stylu? Kwestie dialogowe w postaci pliku z napisami? Czy gdybym miał np. plik MKV z oryginalną ścieżką, to dałoby się wmuxować do tego ścieżkę lektorską tak, aby były dwie do wyboru?
Najlepiej gdybym dostał MKV z oryginalną ścieżką, albo nawet MKV z dodatkowymi napisami (napisy mogą być wmuksowane lub osobno). Potem mogę oczywiście wmuxować ścieżkę lektorską i pozostawić oryginalną jako drugą do wyboru.
Takie coś by mi odpowiadało. Odezwę się w stosownym czasie, jak dokonam selekcji materiału.
Cytat:atrakcyjne stawki (30-40 zł za godzinę materiału
Teraz już 60 Tongue
Co fakt nie mam na razie zleceń, ale tylko informacyjnie napiszę, że spoko to brzmi i chętnie uderzę w niedalekiej przyszłości, bo ostatnio mam trochę zlecań na reklamówki :-)
Cześć, trochę czasu upłynęło, więc pozwalam sobie odświeżyć temat. Jeśli ktoś szuka lektora do filmu, książki, prezentacji czy reklamy to zapraszam Smile
Email: allisongrey22@gmail.com lub nagrywam.wam@gmail.com
Próbki: https://soundcloud.com/user-55130501
Teraz już pewnie po 100 zeta za godzinę? Smile