Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Filmostrada / TiM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Podobno TiM jest już w upadłości, co nie dziwi - od jakiegoś czasu wyraźnie opróżniali magazyny.
Wiadomo, kto przejął lub przejmie filmy Universal?
Oby ktoś kto postara się o lepszych lektorów niż szmaciarze, których notorycznie serwował w swoich wydaniach TiM Tongue
Spadkobiercą TiM jest Filmostrada sp. z o.o. z Wrocławia - wydali właśnie pod swoją nazwą "Milion sposobów ja zginąć na Zachodzie".
Poligrafia okładki, pudełko, ceny - wszystko jak u TiM, więc pewnie to jakiś klon tamtej spółki, wydzielony z grupy ITI.
Od 6 listopada będzie w sprzedaży Lista Schindlera w amaray'u.
link

Proponuję zmianę tematu na Filmostrada/TiM lub samo Filmostrada
Mam szczerą nadzieję, że ci nowicjusze na rynku, zajmą się lepiej Universalem jak "TiM Film Studio". Akurat tamci to pomijali sporo wznowień na DVD tytułów spod Universala. Jeszcze całkiem niedawno pamiętam jak przy wznawianiu kolekcji filmów Alfreda Hitchcocka zostawili nam nowsze edycje tylko 6 tytułów z tej serii (Psychoza, Zawrót głowy, Ptaki, Cień wątpliwości, Człowiek który wiedział za dużo oraz Kłopoty z Harry'm) podczas gdy cała reszta świata miała ich cale 14, czyli okrąglutki cykl!!!! To się nazywa dopiero mieć gdzieś klienta w Polsce! Inne co mnie irytowało w TiM-ie to obsługa klienta - pamiętam jak na Facebook'u napisałem do nich pytanie i w ogóle mi nie odpisali (podobnie jak i innym pytającym) i także liczę, że jak "Filmostrada" będzie miało swoją stronę internetową to nie będą olewać swoich klientów ;-)

I jeśli nie wydadzą wyżej wspomnianej nowszej wersji BOX-u Hitchcocka wraz z pominiętymi przez poprzedników tytułami (m.in. z Oknem na Podwórze czy Liną) to będę naprawdę zawiedziony Sad

P.s. Fajnie by jeszcze było gdyby wydali tą kolekcję filmów Davida Lyncha (tym bardziej, że "Eraserhead" jako jeden z nielicznych filmów tego twórcy nie doczekało się nigdy polskiego wydania):
http://www.chrisandphilpresent.co.uk/wp-content/uploads/2012/05/LynchDVD-1024x1024.jpg
Ale wiesz że nie wszystkie filmy zagranicą opatrzone logiem Universala z automatu podlegają dystrybutorowi w Polsce? To znacznie bardziej skomplikowane, z czego - jak widać - wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy.
jako że wali mnie DVD to dodam tylko że mam nadzieje że nie oleją sprawy z Blu-ray i w końcu zaczną wydawać więcej dobrych filmów (i wgl zaczną coś wydawać)
Ciekawe, czy dokończą BSG? Chciałbym, ale wątpię Undecided
(06-01-2015, 16:34)Mierzwiak napisał(a): [ -> ]Ale wiesz że nie wszystkie filmy zagranicą opatrzone logiem Universala z automatu podlegają dystrybutorowi w Polsce? To znacznie bardziej skomplikowane, z czego - jak widać - wiele osób w ogóle nie zdaje sobie sprawy.

No właśnie wiem Smile Miałem na myśli to, że TiM w wydawnictwie rzadko kiedy brało pod uwagę takie wybitne kino jak "Dotyk zła" i skupiało się głównie na typowych komercyjnych produkcjach jak "Tożsamość Bourne'a". Poza tym zdenerwowało mnie to, że nową kolekcję Hitchcocka wydali na "odwal się".
Nic dziwnego. Dotyku zła pewnie z 10 kopii by się rozeszło
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10