Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi filmow blu-ray - limitowane, ciekawe, nietypowe wydania.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(03-01-2024, 18:56)Gieferg napisał(a): [ -> ]Szkoda, że format obrazu z miejsca skreśla to (i każde inne) wydanie Blu-ray tego filmu.
To ciekawe, bo według opisu "Newly restored by Vinegar Syndrome from an existing studio master". Czyli ten "studio master" to kastrat?
Na forum jest dedykowany temat dla filmu "Seksmisja".
Jeszcze w styczniu Włosi wydają Pieśń Południa - KLIK

I już po premierze - chyba się wyprzeda, bo obecnie mają wysyłkę w 1-2 miechy. Ciekawi mnie jednak jak z jakością oraz zawartością wydania. Ktoś coś?
Film jest zamknięty w skarbcu Disneya po wsze czasy, więc raczej na pewno to nie jest wydanie na licencji od Disneya. Mocno się zdziwię, jeśli źródłem jest co innnego niż to, co można znaleźć w internecie.

A jeśli się nie doczekasz na włoskie wydanie, to cały czas masz dostępne hiszpańskie - wiadomo jakie Wink
powerhouse

Columbia Noir #6: The Whistler

[Obrazek: 17136_tn.jpg]
[Obrazek: 71ST7gwLLCL._AC_SL1500_.jpg]

Premiera w kwietniu.
Pasja z napisami polskimi na dvdmax: http://www.dvdmax.pl/pasja-blu-ray,art2914816.
(09-06-2023, 16:19)Daras napisał(a): [ -> ]Chyba HAL oglądał (?). Jak obraz?
Obraz super, miód malina. Polecam. Na płycie nie ma informacji o rekonstrukcji, ale to "nasza" robota i to jedna z najlepszych, lub też po prostu oryginał był w tak świetnym stanie że nie dało się tego schrzanić:
(...)

(09-06-2023, 16:19)Daras napisał(a): [ -> ]O kurczaki! Dzięki! Kupuję! To bardzo cenna informacja dla takich facetów jak ja. O swoim odbiorze obrazu napiszę raczej jesienią, no chyba, że obejrzę film późnym wieczorem. Zbliżające się lato nie sprzyja projekcjom z rzutników.
Że Poral przegapił to wydanie...
Prawie na pewno mamy do czynienia z kadrem mocno zbliżonym do OAR. Tamte polskie filmy SF kręcona właśnie w takim formacie. Obejrzałem podczas premier wszystkie.

Potwierdzam. W mojej ocenie wyciśnięto z taśmy wszystko co najlepsze.
Kiedyś czytałem, że Roman Wilhelmi po zakończeniu zdjęć do "Polskich rewirów" (1975) powiedział coś w tym duchu: To pierwszy polski hollywoodzki film.
Dziś napiszę: "Test pilota Pirxa" (1978) jest pierwszym i jedynym polskim amerykańskim filmem SF. Cool

EDIT:
To oczywiście metafora. "Test" był robotą polsko - ruską, choć na podstawie powieści Lema.
(20-03-2024, 00:11)Daras napisał(a): [ -> ]"Polskich rewirów"
Chyba "Zaklętych rewirów".
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16