Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi filmow blu-ray - limitowane, ciekawe, nietypowe wydania.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Fak je! Cool
(07-09-2018, 15:25)Mateusz napisał(a): [ -> ]Pre-ordery na wszystkie trzy kolekcjonerki ruszyły na Zavvi.

http://filmozercy.com/wpis/oni-zyja-mgla-i-ucieczka-z-nowego-jorku-w-kolekcjonerskich-wydaniach-4k-uhd-ruszyl-pre-order

Na trzy, na wszystkie jeszcze nie Big Grin Jeszcze będzie Prince of Darkness
Wszystkie cztery tytuły będą wydane w Ultra HD również w Niemczech, tutaj zapakują je w steelbooki.
Zarówno w Anglii i Niemczech będą również dostępne oddzielne wydania z płytami BD.
Zamówiłem Mgłę i Ucieczkę bo to jedyne pozycje jakich mi brakuje w kolekcji ( mam tylko na DVD ) Wink Oni Żyją i Książę Ciemności muszą poczekać na lepsze czasy bo zbankrutuję Smile
Amazon udostępnił wizualizacje do tego cztero dyskowego wydania dla "ucieczki"

[Obrazek: 91Vuf9FoIQL._SL1500_.jpg]

Tak wiec mamy: They Live, Escape from New York i The Fog, wydane w takiej formie.
Prince of Darkness najwyraźniej bedzie wydany (tak jak pozostałe 3) w steelu (4K, Blu-ray, Blu-ray z bonusami), bez płyty z soundtrackiem.
No to jeszcze tylko W paszczy szaleństwa poproszę i mamy komplet Smile
I co wybieracie, steele czy boxy?
Boxy!
Pamiętajcie, że na zavvi można obniżyć cenę nawet na co niektóre pre-ordery o 10%.
Wystarczy dodać interesujące nas pozycje do koszyka, następnie zamknąć zakładkę/przeglądarkę i kliknąć w ten link, i użyć kodu WELCOME346.

Dla trzech wyżej wymienionych boxow Carpentera cena wynosi wtedy £80.97 zamiast £90.
Nie działa Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16