Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zapowiedzi filmow blu-ray - limitowane, ciekawe, nietypowe wydania.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
(11-09-2018, 20:16)2.0 napisał(a): [ -> ]I co wybieracie, steele czy boxy?
Oczywiście, że steele. Boxy są tandetne, malutki plakat pewnie złożony ze śladami zgięć, pseudo fotosy do .. albumu rodzinnego i nędzne demo artbooka. O brzydkich okładkach nie wspomnę. Steelbooki choć szału z okładkami nie robią, ktoś tu poszedł za bardzo w schemat jak się im przyjrzycie, to i tak są ładniejsze, ale startu do amerykańskich nie mają żadnego.
Pred - a teraz? Link
Wybieram boxy They Live i Escape from New York, ale najpierw chcę wiedzieć jak te remastery będą się prezentowały względem dotychczasowych wydań. Jeśli spełnią moje oczekiwania to gotów jestem złożyć zamówionko niedługo po premierze wydając niemałe pieniążki na nie i licząc tym samym, że Studio Canal na tym nie poprzestanie jeśli chodzi o UHD.
(12-09-2018, 08:15)paniron napisał(a): [ -> ]Pred - a teraz? Link

Teraz działa dzięki. BTW jak to będzie >> zamówiłem Mgłę i Ucieczkę z tym że Mgła wychodzi miesiąc wcześniej, czyli co wyślą najpierw Mgłę czy będą czekać aż do premiery Ucieczki aby wysłać całość??
Nigdy nie zamawiałeś filmów na Zavvi z różnymi terminami wydań? Big Grin Nic nie będą czekać, wysyłają od ręki
W sumie to nigdy, tak więc zaoszczędziłem 6 Funciaków Big Grin Dzięki paniron xD
The Serpent's Egg (Jajo Węża) w przedsprzedaży od Arrow Academy. Nie jest to najlepszy film Bergmana, ale dobre i to.

THE SERPENT'S EGG BLU-RAY

[Obrazek: 63f366bd-fbd4-4d84-b337-5e5c0bdc33e5.png]
Tylko co w tym wydaniu nietypowego?
"Postanowiłem założyć eksperymentalny watek, do którego można będzie wrzucać zapowiedzi filmów, głownie podejrzewam, że zagranicznych wydawców takich jak: Arrow, Eureka, powerhousefilms, Criterion itp. Głownie chodzi o zapowiedzi wydań, limitowanych, czy też innych ciekawych z rożnego punktu widzenia (opakowanie, pierwszy raz na blu-ray itp.)"
Brytyjski dystrybutor '88 films' zapowiedział jak na razie 2 nowe wydania z kolekcji ''Jackie Chan''; mysle, ze jak ''kolekcja'' to można spodziewać się kolejnych tytułów za jakiś czas...

[Obrazek: 91AOESpkjvL._SY550_.jpg][Obrazek: 81gSaw2Qj3L._SY550_.jpg]

Linki do amazonu: To Kill with Intrigue, Dragon Fist

Jak podaje facebook: ''Only 88 Films could have brought a 2k restoration of DRAGON FIST to UK BluRay as part of our ever-expanding and acclaimed Asian cinema collection!''

Skan 2k wspomniany jest również w przypadku To Kill with Intrigue.

Data wydania: 10-ty Grudzień 2018.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16