Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Batman: Animacje/Animated Series Box Blu-Ray
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Drodzy - mam pytanie o planowane październikowe wznowienie na BR absolutnie wybitnego serialu Batman: The Animated Series, u nas dla potrzeb okrojonego DVD znanego jako Batman: Animacje.

Oczywiście szanse na wydanie tego box'u czy jakiegokolwiek wznowienia na BR u nas wynoszą w granicach 0 więc skupiłbym się na poniższym:

Batman TAS BR Complete

Mam wobec powyższego jedno pytanie - może ktoś się orientuje z własnego doświadczenia z zakupów animacji od DC/WB:

- czy ten box będzie miał kody regionalne uniemożliwiające odtworzenie zawartości na np. PS4 w PL ?

Z góry serdecznie dziękuję za wsparcie !
Znalazłem taki temat już założony, więc może tutaj zapytam. Czy ktoś może wie, czy to wydanie Batman Beyond: The Complete Series Deluxe Limited Edition z amazon.com, posiada region free, czy tylko A? Na blu-ray.com niby jest napisane region free, ale gdzie indziej spotkałem się z informacją region A.

https://www.amazon.com/gp/product/B07TLPBC7J/ref=ox_sc_act_title_1?smid=ATVPDKIKX0DER&psc=1
"Blu-ray ALL America - Warner Home Video
The Complete Series"

https://www.dvdcompare.net/comparisons/film.php?fid=54420
Potwierdzam, mam to wydanie i jest Region Free Smile
Myślę że trzeba by się baaardzo daleko cofnąć by znaleźć jakieś wydanie Blu-ray Warnera które miałoby blokadę regionalną, o ile w ogóle jakieś miało, osobiście żadnego nie kojarzę.
Dzięki Panowie Smile
Zdaje się, że ten temat jest w niewłaściwym dziale...

Do tych, którzy mają na półce - są jakieś haczyki o których powinienem wiedzieć, gdybym zamierzał postawić na półce któreś z wydań animowanego nietoperka?
Francuskie wychodzi najtaniej ale wygląda na to, że nie zawiera dwóch filmów.
(18-02-2021, 01:40)Gieferg napisał(a): [ -> ]Do tych, którzy mają na półce - są jakieś haczyki o których powinienem wiedzieć, gdybym zamierzał postawić na półce któreś z wydań animowanego nietoperka?
Francuskie wychodzi najtaniej ale wygląda na to, że nie zawiera dwóch filmów.
Cześć, Giefergu. Smile Jedyne, co mogę Ci w tym temacie podpowiedzieć, to to, że francuskie wydanie zwykłe nie posiada obu filmów, a francuskie kolekcjonerskie je posiada. Zamierzam kupić to wydanie zwykłe choćby z ciekawości, ponieważ posiadam amerykańską kolekcjonerkę na BD oraz francuską kolekcjonerkę na DVD. I ta francuska kolekcjonerka DVD to jakaś patologia. Aż dziwne, że to oficjalne wydanie, bo uważam, że fuszera straszna (dla osób, którym zależy na jakości całości serialu). Jakbyś chciał, mogę Ci wspomnieć (z zaznaczeniem, że chodzi o edycję DVD; zakładam, że na BD nie ma takiego syfu, ale kto ich tam wie...).
W tym roku obchodziliśmy 30lecie od premiery 5 odcinka - dokładnie 5 września 1992 była premiera na amerykańskim Fox Kids. Z tej okazji porwałem się na sentymentalne wspomnienia  Big Grin  Zainteresowanych doświadczeniami zapraszam do materiału  Smile