Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Zimna wojna (2018)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Zimna wojna Pawlikowskiego wychodzi na nośnikach fizycznych już 18 października. Dystrybutor: Kino Świat.

[Obrazek: 0SzZSqNm.jpg]  [Obrazek: 82e6o2Cm.jpg]

Czekam na skan BDInfo, jeśli wszystko będzie w porządku to biorę ASAP. A jak nie to poczeka się na wydanie UK od Artificial Eye, które ma wyjść w okolicach końca 2018r.
W filmoskopie pojawiła się już pierwsza oferta. DVDmax.pl wycenił BD na 56.99 PLN
http://filmozercy.com/filmoskop/edition/1233985
Mam nadzieję, że ta cena będzie faktycznie obowiązywać, bo wiele z nowszych polskich filmów kosztuje po okolo 80zł.
Standardowa cena od Kino Świat, myślę, że do premiery może być jeszcze kilka zł taniej Wink
To pozostanie poczekać na promocję Empiku i ustrzelić za jednym zamachem Zimną wojnę i nowego Pitbulla. Smile
Zimna wojna pojawiła się w Empiku - cena niezbyt zachęcająca bo jest to 80 zł bez grosza.
dvdmax chyba poszedł tym tropem i podnieśli cenę do 90 zł.
Chyba na wszelki wypadek trzeba będzie złożyć zamówienie na gandalfie...
Wygląda na to, że cena będzie na poziome "Ostatniej rodziny" która do tej pory kosztuje całkiem sporo.
Jakiś podatek od nagród, również tych potencjalnych ? Nieładnie, oj nieładnie Wink

EDIT: Takiego maila dostałem z Gandalf:

Cytat: Witamy serdecznie

Dystrybutor filmu pt. Zimna wojna poinformował nas o przesunięciu terminu rozpoczęcia sprzedaży na 18 listopada.
7 stycznia Zimna wojna pojawi się w sprzedaży w Wielkiej Brytanii - taką informację podał brytyjski dystrybutor tego filmu, czyli Curzon Artificial Eye.
U Porala pojawił się skan BDInfo i screeny polskiego wydania.

AR 1.33:1, 1080p24. Dźwięk DTS-HD MA 5.1. BD25, ale film nie jest długi - bazując na tych screenach kompresja ujdzie.
Dodatków brak nie licząc zwiastuna i galerii zdjęć.
Stron: 1 2 3