Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: djgromo - kolekcja 4K + seriale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Cytat:Kolekcja DC

Brakuje Supermanów Tongue
Jest i Spider-Man. Nawiasem mówiąc chyba najlepszy deal 4K do tej pory. 25 zł za nowy w folii ze splicoverem. Całkiem niedawno jak szukałem w Polsce w sprzedaży tego filmu to najczęściej trafiały się sztuki za ponad 100 zł.

[Obrazek: p5QPazL.jpg] [Obrazek: GdcabbL.jpg]
Te 4 filmy dostałem za wymianę 2óch filmów Marvela z polskiej dystrybucji.

Hangover
[Obrazek: 6nqbGrp.jpg] [Obrazek: 9xCfuJu.jpg]

Hangover 2
[Obrazek: HekccNP.jpg] [Obrazek: wDGNX1h.jpg]

Hangover 3
[Obrazek: elJZxGn.jpg] [Obrazek: NOTxCvV.jpg]

Robin Hood
[Obrazek: zpTXLN9.jpg] [Obrazek: fqROTDN.jpg]
Dawno nie robiłem większych zakupów. Tym razem zdecydowałem się na uzupełnienie kolekcji filmami, które od dawna miałem w planach zakupić, ale zawsze było coś ważniejszego do nabycia.

Willy's Wonderland
Cage to mój ulubiony aktor i najbardziej go lubię w rolach, w których mu odwala. Od zobaczenia pierwszego trailera wiedziałem, że musze mieć ten film day 1  Cool

[Obrazek: 5ZYzDf4.jpg] [Obrazek: IFjjibM.jpg]

Drive
To już moje 3cie wydanie tego filmu. Wcześniej miałem francuskie wydanie z wtopionymi napisami, potem nieświadomie zamienione na polskie wydanie ze skopanymi poziomami czerni. Film należy do jednych z moich ulubionych i dla mnie jest to najlepsza rola Gosslinga.

[Obrazek: 0VCNhF8.jpg] [Obrazek: BoRHbM4.jpg]

Hackers
Dla nerdów film raczej kultowy. Niewiele tu realizmu, ale ten klimat kiczu jest niezapomniany. Jedna z pierwszych dużych ról Angeliny.

[Obrazek: MTUGlB8.jpg] [Obrazek: TllQ1ek.jpg]

Train to Busan Peninsula
Jedynkę widziałem już kilka razy i była moim zdaniem najlepszym filmem z zombie jakie widziałem. Na 2jkę czekałem odkąd pokazali pierwszy trailer.

[Obrazek: SwYlOnn.jpg] [Obrazek: aZTCXhW.jpg]

Cannonball Run 2
Świetna komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Mam zamówioną też jedynkę tylko dojdzie dopiero za kilka dni. Niespodzianką była kilkunastostronicowa książeczka ze zdjęciami i informacjami o filmie. Jest to wydanie dual format czyli Blu-Ray + DVD.

[Obrazek: CXxeTPB.jpg] [Obrazek: MORiMgd.jpg]

[Obrazek: Vg3bqKc.jpg] [Obrazek: wK3hxez.jpg] [Obrazek: EJKvE0X.jpg]

Sorcerer
Lubię gry gdzie jeździ się po błocie ciężarówkami (Spintires, Mudrunner, Snowrunner) i kiedy pierwszy raz na nie trafiłem miałem w głowie kadry z Sorcerer. Dawno już go nie widziałem i mam nadzieję, że dalej będzie trzymał w napięciu tak jak go zapamiętałem. Moje wydanie na 40-lecie ma dwustronną okładkę.

[Obrazek: URzKjhI.jpg] [Obrazek: zWiPUXO.jpg]

[Obrazek: dbuDw9O.jpg]

Legend
O filmie przypomniał mi darksynthowy utwór muzyczny Daniel Deluxe - Darkness gdzie były użyte dialogi z filmu. Będę oglądał pierwszy raz, ale lubię klimaty dark fantasy. Na płycie 2 wersje filmu.

[Obrazek: ObO2NsP.jpg] [Obrazek: yARTA2A.jpg]

Sex Drive
Jak ktoś lubi poczucie humoru i klimat z American Pie to polecam ten film. Tutaj mam wydanie z dodatkowymi scenami.

[Obrazek: UWCpva8.jpg] [Obrazek: vtzJU3U.jpg]

Death Race - Trylogia
Póki co obejrzałem jedynkę i mimo, że bardzo lubię Stathama to film był mocno przeciętny. Podobno kolejne są jeszcze słabsze.

[Obrazek: woW0KVk.jpg] [Obrazek: 1I1kR8Q.jpg]

Big Ass Spider!
Na koniec kilka filmów tematycznych o pająkach. Poza Sci-Fi Creature Films są jednymi z moich ulubionych.

[Obrazek: yN1aL0f.jpg] [Obrazek: PSqKF2W.jpg]

Spiders 3D
Moje wydanie ma fajny slipcover w 3D. Film będę oglądał pierwszy raz.

[Obrazek: r4vox2F.jpg] [Obrazek: IwPmOIM.jpg]

Spiders (2000)
Film oglądałem gdzieś 20 lat temu i cały czas pamiętam niektóre sceny.

[Obrazek: oSi5A1v.jpg] [Obrazek: nIGuUag.jpg]

In the spider's web
O filmie wiem tylko, że jest o pająkach i że gra w nim Lance Henriksen.

[Obrazek: lGCUsUm.jpg] [Obrazek: FUN07nt.jpg]
(26-04-2021, 16:49)djgromo napisał(a): [ -> ]Sorcerer
To możesz też zainteresować się "Wages of fear".

(26-04-2021, 16:49)djgromo napisał(a): [ -> ]Hackers
Dla nerdów film raczej kultowy. Niewiele tu realizmu, ale ten klimat kiczu jest niezapomniany. Jedna z pierwszych dużych ról Angeliny.
Prawda. To analizowanie kodu z wydruków, finałowe hakowanie z budek telefonicznych...

Fajny up.
Powyższe wydanie Drive - jest bez zwiastunów przed? W*urwia mnie to niesamowicie, że w mojej wersji mam zwiastuny, których nie idzie pominąć.
Ale pewnie możesz je przewinąć, bo tej opcji chyba nie da się zablokować Tongue
Daj znać jak obraz w "Hackers", wrzuciłem na razie do koszyka, dla samej młodej Angeliny warto, tylko muszę ją dobrze widzieć Big Grin
(26-04-2021, 22:56)Krzych2k napisał(a): [ -> ]Powyższe wydanie Drive - jest bez zwiastunów przed? W*urwia mnie to niesamowicie, że w mojej wersji mam zwiastuny, których nie idzie pominąć.

W tym wydaniu Drive można pominąć wszystkie 3 trailery przyciskami od zmiany rozdziałów. Dodatkowo jest też alternatywna ścieżka dźwiękowa do wyboru.

(27-04-2021, 19:13)HAL 9000 napisał(a): [ -> ]Daj znać jak obraz w "Hackers", wrzuciłem na razie do koszyka, dla samej młodej Angeliny warto, tylko muszę ją dobrze widzieć

Bitrate waha się między 30-40 Mbps. Sam transfer nie jest rewelacyjny. Widać uszczerbki na taśmie filmowej.
Właśnie obejrzałem (w ciemno) z kolegą Willy's Wonderland, nie wiem gdzie to dorwałeś, ale jest to film wyjątkowy Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33