Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: djgromo - kolekcja 4K + seriale
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33
Z obecnych: Expanse, Riverdale, Ozark, Big Bang Theory, Suburra, Altered Carbon, Marseille, Mindhunter, Stranger Things, Salvation, House of Cards, Star Trek Discovery, Dom z Papieru.

Ze starszych: IT Crowd, American Dad, Family Guy, Futurama, A-team.
Pierwsza partia z czarnego piątku z Zavvi. To akurat wysłali z trackingiem, a dostarczyło DPD.

[Obrazek: QGZ7Cql.jpg]
Teraz to się pochwal czy Jack Ryan w porównaniu do blu jest wart update? Przede wszystkim Polowanko na Czerwony październik
(02-12-2018, 01:56)wolfman napisał(a): [ -> ]Teraz to się pochwal czy Jack Ryan w porównaniu do blu jest wart update? Przede wszystkim Polowanko na Czerwony październik
Nie miałem jeszcze okazji obejrzeć. Na razie oglądałem Matrixy i transfer jest rewelacyjny.

Zavvi się spisało i dzisiaj dostałem awizo DeLuxe

[Obrazek: fp6OOEv.jpg]


Jak dla mnie to od czasu Big Bang Theory Brooklyn Nine Nine jest najlepszym sitcomem na rynku. Bardzo mnie wciągnął. Futurama doszła - mom zdaniem jest o niebo lepsza od ich nowej bajki Disenchantment. Battlestara nie oglądałem nigdy, ale mój kolega z pracy bardzo zachwalał, a tak się składa że ja też bardzo lubię klimaty SF. Z amazona jeszcze idzie Expanse.

[Obrazek: C5TjdXF.jpg]


Z Marvela będzie mi brakować jeszcze Antmana i ewentualnie trylogii Iron Mana, ale z nią poczekam na światowe wydanie.

[Obrazek: a6ObQo6.jpg]


Niektóre z tych filmów będę widział pierwszy raz więc nie wiem czego oczekiwać. Prometeusz i Covenant to abominacja i Scotta powinni za nie sądzić za trwały uszczerbek na marce.

[Obrazek: EmGOl06.jpg]


Leslie to wiadomo, najlepszy komik wszech czasów. Te filmy mogę oglądać bez końca. Stathama też bardzo lubię, z czasem wymienię na 4K (3-jka chyba już wyszła w stanach).

[Obrazek: 5TeZuCx.jpg]


Lubię placki.

[Obrazek: fh11fEf.jpg]


Rzut oka na zamówienie z czarnego piątku. Jeszcze tylko czekam na American Dad 1-12.

[Obrazek: kqiMajZ.jpg]
Galactica po tyłku trochę dostała Sad
Na poczcie jak byłem to odebrać, to Pani wysypała mi zawartość wora na ladę i kazała zbierać. Szło też bez trackingu.
Dobry up! Smile Matrix to poezja w 4K nie tylko dzięki świetnemu obrazowi ale również fenomenalnemu Atmosowi Smile Ale widzę, że zavvi pozbawiło Cię slipcoverów do tych filmów UHD BD? Tongue
Slipcovery dostałem tylko denerwuje mnie to, że na półce nie wszystkie filmy je mają. Wolę wtedy je ściągnąć ze wszystkich, żeby to wyglądało jednolicie. Jakby ktoś chciał je sobie odkupić to mam je wystawione na OLX po parę zł.
Tłusty Up Wink Graty!! Ja się przekonałem do Prometeusza i Covenant , jakościowo, wizualnie i dźwiękowo wymiata.Obejrzeć też idzie.
Leslie - mistrz!! Wink
(04-12-2018, 20:11)djgromo napisał(a): [ -> ]Pani wysypała mi zawartość wora na ladę i kazała zbierać
Z tego co piszesz wynika, że pudło BSG jako takie nie było zafoliowane. Dobrze zrozumiałem?

P.S. Duże zakupy. Pozazdrościć...
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33