Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Powtarzające się wiadomości na kanale RSS
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym zgłosić problem, który regularnie (minimum raz na tydzień/2 tygodnie) pojawia się w moim czytniku RSS (Feedly) i występuje zawsze tylko i wyłącznie w przypadku kanału RSS Filmożerców. Otóż co jakiś czas pojawiają mi się zdublowane wiadomości w kanale RSS Filmożerców (w większości już odczytane, ale nieodczytane - zostawione przez jakiś czas do odczytania na później również) - jest to strasznie irytujące zjawisko, gdyż w takiej partii są też zupełnie nowe wiadomości, których wcześniej nie widziałem. Przytrafia mi się to regularnie (w ciągu ostatniego tygodnia wydarzyło się to przed chwilą już drugi raz). Zastanawiam się czy inni użytkownicy też używają jakichś czytników RSS (a szczególnie Feedly) i czy też mają taką samą sytuację? Cechą charakterystyczną takich wiadomości jest to, że wszystkie pochodzą z tego samego czasu.
Do problemu dołączam screena z widokiem "Title-Only View" z Feedly żeby łatwiej było zaobserwować problem. Jakieś pół godziny pojawiło mi się ponad 20 wiadomości: jedna nowa, dotycząca "Serii niefortunnych zdarzeń", jedna nieodczytana o wyprzedaży na francuskim Amazonie i cała reszta pozostałych już odczytanych wiadomości.
Wygląda to trochę tak, jakby z jakiegoś powodu czytnik rejestrował jakąś zmianę i umieszczał tę samą wiadomość ponownie na liście. Będę wdzięczny jeśli ktoś byłby w stanie przyjrzeć się temu problemowi i go rozwiązać Smile
[attachment=883]
Dzięki za zwrócenie uwagi. Powtarzające się pozycje mają po prostu różne adresy URL, a dokładniej to duplikaty zawierają wyrażenie "index.php". Feedly, nie wiedzieć czemu, czasem pobiera nowe wpisy z linku z taką właśnie frazą. Dla zapytań z "index.php" zastosowaliśmy zatem przekierowanie permanentne na właściwą lokalizację. Powinno to skutecznie rozwiązać problem. Jak coś, to informuj.
Jasne, będę monitorował sprawę i dam znać czy problem jest już rozwiązany Smile Dzięki wielkie za zbadanie tematu, bo przyznam szczerze że aż mi głupio że jakoś nie zwróciłem uwagi na to, że adresy URL tych wpisów są różne Wink Mam nadzieję, że teraz będzie OK!