Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Nasze zestawy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
W temacie możecie umieszczać zdjęcia swoich zestawów na których oglądacie filmy.

BENQ W1070, ONKYO TX-NR818,MONITOR AUDIO SILVER RX8,VELODYNE-SPL 1200 ULTRA+Oehlbach NF 1 Y
Eee, patrząc na powyższe zdjęcia stwierdzam, że nie mam czym się chwalić Big Grin
Łał , czyli stwierdzam że do kina nie musisz chodzić Big Grin
Ile za bilet wstępu do tego bajecznego miejsca? Smile
Jak jesteś z Trójmiasta to wbijam Big Grin
(26-10-2014, 14:12)igoriev napisał(a): [ -> ]Eee, patrząc na powyższe zdjęcia stwierdzam, że nie mam czym się chwalić Big Grin

Nie przesadzajcie, każdy się chwali tym co ma, czasami nawet takie mniejsze kanciapy z tv mają więcej klimatu niż jakieś super wypasione i sterylne domowe sale kinowe Wink

Dusia widze, że posiadasz niezłą jaskinie batmana Wink a fotki kojarzę też z jakiegoś forum hdtv. U Ciebie ekran to ściana pomalowana na biało? czy jakiś materiał projekcyjny? I ile ma cali powierzchnia projekcyjna?

Ile głośników posiadasz? I jak z rozchodzeniem się dźwięku? bo widzę, że trochę tam pusto Wink
Ekran własnej konstrukcji 140" rama drewniana, cienka płyta hdf, na to naciągnięte dwie warstwy tła fotograficznego siwa i biała.
Na chwilę obecną pokój częściowo przygotowany pod kątem akustycznym , jak tylko budżet pozwoli to w przyszłym roku mam w planach zamówić firmę zajmującą adaptacjami akustycznymi. Im bardziej zagłębiam się w temat, to dochodzę do wniosku, że na własną rękę można zrobić dobrze, ale jak chcesz perfekcyjnie to tylko profesjonalny pomiar.
No niestety, ale na porządną salkę trzeba sporo pieniędzy, a adaptacja akustyczna - jeśli oczywiście podchodzi się poważnie do tematu - to bardzo ważna sprawa Wink

A jak oceniasz jakość filmów Blu-ray na tych 140 calach?
I z jakiej odległości oglądasz?
A można prosić o foto drugiego końca pokoju? Ciekawy jestem jakie fotele/kanapa się tam kryje Wink
Jeżeli film jest słabszej jakości to na 140" szybciej zwrócisz na to uwagę Wink
Znam preferencyjne ustawienie odległości ekranu od widza, ale jak raz się zobaczy film na takiej przekątnej to o mniejszym rozmiarze nie ma mowy.
Oglądam z odległości 4,80 m.
Stron: 1 2 3 4 5 6