Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Pulp Fiction (1994)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Jak już chcesz o tym dyskutować to pasuje dorzucić materiał, bo nie wszyscy muszą wiedzieć o co chodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=mOb6dMUHuzw
(18-04-2016, 13:48)Mateusz napisał(a): [ -> ]Jak już chcesz o tym dyskutować to pasuje dorzucić materiał, bo nie wszyscy muszą wiedzieć o co chodzi.

https://www.youtube.com/watch?v=mOb6dMUHuzw
Nie miałem linku, ponieważ widziałem to dawno na stopklatce.
(22-04-2016, 20:51)Gieferg napisał(a): [ -> ]Wolfman - tak, wiemy, dotarło za dziesiątym razem. A co do "beznamiętnych głosów" - widać nie oglądałeś nigdy Pulp Fiction z Knapikiem, Koziołem lub Łukomskim. Twoja strata.

Pulp Fiction zawsze oglądam z lektorem, z którym widziałem film po raz pierwszy i nie potrafię się już przerzucić na żaden inny.


2. Borowiec - DVD SPI - tł. Justyna Gardzińska FTW
Spoko jest to tłumaczenie (widziałem film z tego DVD od SPI ze trzy razy z napisami), w niektórych scenach w ogóle wygrywa ze wszystkimi innymi (np jak Vincent wybiera towar u znajomego) ale wolę trzy inne wersje lektorskie (Kozioł C+, Knapik VHS Imperial i Łukomski z 13-tej Ulicy) gdzie jest zarówno świetne tłumaczenie jak i lektorzy których zdecydowanie wolę od tego, więc marne szanse bym z Borowcem kiedykolwiek obejrzał.
(23-04-2016, 09:30)Juby napisał(a): [ -> ]
(22-04-2016, 20:51)Gieferg napisał(a): [ -> ]Wolfman - tak, wiemy, dotarło za dziesiątym razem. A co do "beznamiętnych głosów" - widać nie oglądałeś nigdy Pulp Fiction z Knapikiem, Koziołem lub Łukomskim. Twoja strata.

Pulp Fiction zawsze oglądam z lektorem, z którym widziałem film po raz pierwszy i nie potrafię się już przerzucić na żaden inny.


2. Borowiec - DVD SPI - tł. Justyna Gardzińska FTW

Widziałem te starsze tytuły, za dziecka miałem z wypożyczalni vhs, Ostatniego skauta to znam chyba na pamięć xD
Jak myślicie doczekamy się ponownej dystrybucji Pulp Fiction w naszym kraju?? Posiadam wszystkie filmy Tarantino niestety Pulp Fiction, Jackie Brown, Cztery pokoje i Wściekłe psy na DVD. Marzy mi się aby kiedyś wszystkie były dostępne u nas na Blue ray.
(12-02-2017, 14:46)akkersson napisał(a): [ -> ]Jak myślicie doczekamy się ponownej dystrybucji Pulp Fiction w naszym kraju?

Nie, bo się nie opłaca jak zwykle i się nie nachapią + 200%. Jackie , Pulp były u rip dystrybutora Promotion niech mu ziemia lekką będzie. Wiedział jak wydać to za 33 zł i dało się wtedy. Nawet Sin city za tyle kupiłem.
Kup sobie za granicą te filmy za parę złoty. Jeśli do dziś nie nauczyłeś się dialogów na pamięć to skorzystaj z poradnika dodania napisów.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Nie pisałem ani , że to cena wyjściowa, ani , że kupiłem w MM. Zakupiłem w promocji za 33-36 (nie pamiętam) w sklepie komputerowym. Pewnie bym miał nawet rachunek. 64,99 to i tak bardzo dobra cena przy 120 jakie mieli inni dystrybutorzy. Więc luz.
Ja pamiętam jak walal się po 19,99zl Od zmierzchu do świtu i Pulp Fiction na blu-ray w sieci Real.Bylo tego po kilka ładnych sztuk , Kupilem wtedy niestety tylko Od zmierzchu do świtu i to z jękiem niezadowolenia żony , bo przecież mam to na DVD :-)
Stron: 1 2 3 4