Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szybcy i wściekli - seria
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
No to jedziemy! Pierwszy zwiastun już dostępny:



Lookin' good.

Widać tu dokładnie to, czego oczekuję po filmach z tej serii.
O teraz przynajmniej rozumiem dlaczego przestałem oglądać po chyba 4 części :-). Ciekawe do jakiego numerka to dociągną.
Przestałeś oglądać w miejscu, w którym należało zacząć oglądać. Way to go! Wink
na początku ta seria była o laskach, napakowanych kolesiach, super autach i wyścigach <może nie w tej kolejności Smile >, w międzyczasie zniknęły wyścigi i zrobił się z tego typowy akcyjniak, jednak co by nie było dla mnie cała seria zajebista Smile
Gief tak, któregoś dnia nadrobię... ale jeśli od tej cz.5 dzieją się takie rzeczy jak na początku tego zwiastuna... uffff będzie ciężko :-D.
No ładną zrobili bajkę z tego 'tasiemca" ;/
Ja pierdyle, oglądając początkowe sceny trailera miałem wrazenie, że te samochody zaraz zamienią się w transformersy Big Grin Ja szczerze mówią nigdy niczego nie oczekiwałem po tej serii - widziałem chyba tylko jedynkę i tokyo drift, ale chyba warto nadrobić zaległośći bo może być z tego całkiem dobry (czyt. widowiskowy) akcyjniak w sam raz na jeden raz.
Piąteczkę widziałem już cztery razy, szóstkę dwa, a kolejna powtórka przed wyjściem do kina na siódemkę.
Części od 1 do 4 widziałem raz.
Ja Tokyo Drift wspominam całkiem dobrze, tak jak i to nowe Need for Speed - dało się obejrzeć bez zgrzytania zębami, jako kino rozrywkowe i nie wymagające zbytniego myślenia w sam raz. Pewnie w najbliższym czasie odswieżę sobię całą serię.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10