Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: delakha - mój zbiór.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
I ja otwieram swój wątek na nowym forum, które - muszę przyznać - bardzo polubiłem. Aktywny kolekcjoner od lutego 2013.

[Obrazek: 15780167309_524bf6ee43.jpg]

STAN NA 11.01.2015

[Obrazek: 15631892404_0a4206df34_z.jpg]

[Zdjęcia poszczególnych wydań]

Nie mam już godnego miejsca na nowe filmy - zbieram gdzieś na boku. Szykuje się jednak intensywna końcówka roku, a wraz z nią kolejne skrzydło regału.
Kolekcja świetna, ekspozycja jeszcze lepsza Wink Co to za regał? Smile
Nie lepiej te większe pudełka postawić na górze? Trochę miejsca by ci się przez to zrobiło.
Na nie całe 2 lata to już ciekawa kolekcja się zrobiła. Najlepiej chyba się prezentuje kolekcjonerka Hitchcock i X-menów. Smile
Friends, Titanic i Godfather dwa razy czy po prostu dublują się fotki?
O, fakt - nie wyjaśniłem. Generalnie zabrałem ze sobą z poprzedniego forum stare fotki kolekcji. Coby w jednym miejscu były, cobym widział jak dziecko rośnie Wink
Aktualne foty kolekcji to te dwie piętro niżej.
szkoda, wziąłbym Titanica i Friendsy Tongue
Też bym wziął Titanica. Big Grin Co do samej kolekcji to bardzo ładnie się prezentuje.
Regał to BESTA z Ikei (o ile dobrze pamiętam) po własnej przeróbce - żeby zmieścić pazury.

(02-11-2014, 18:19)meaner napisał(a): [ -> ]Nie lepiej te większe pudełka postawić na górze? Trochę miejsca by ci się przez to zrobiło.
Właśnie widzisz... bo dla mnie to jak wyjeżdżanie poza kontury w kolorowance. Nie pasuje mi do tego mebla.
Gdzie kupiłeś Titanica ? Ma on wersje PL ?
Kolekcja REWELACJA!!!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11