Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Roman Polański
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Posty odnośnie Boxu Polańskiego porozrzucane są w różnych miejscach, a niedługo zapewne będzie pod tym względem jeszcze gorzej więc zlituję się nad Wami i zakładam odpowiedni temat poświęcony temu wydaniu i nie tylko (kopiuj i wklej ze strony głównej filmożerców).

[Obrazek: polanski-antologia-min-01.png]

Od 12 grudnia w polskich sklepach możecie znaleźć kolekcjonerskie wydanie z filmami w reżyserii Romana Polańskiego.
Wydanie jest kolejną odsłoną serii Antologii polskich reżyserów, w której ukazały się już wydania zbierające filmografie Andrzeja Wajdy i Krzysztofa Kieślowskiego. Tym razem jednak do sprzedaży trafiła nie tylko edycja DVD, ale także wydanie z płytami Blu-ray.

Sklepy, w których dostępne jest wydanie Blu-ray, znajdziecie na Filmoskopie.

Antologia zawiera następujące filmy:
  • Uśmiech zębiczny
  • Morderstwo
  • Rozbijemy zabawę
  • Dwaj ludzie z szafą
  • Gdy spadają anioły
  • Lampa
  • Gruby i chudy
  • Ssaki
  • Nóż w wodzie
  • Najpiękniejsze oszustwa świata
  • Wstręt
  • Matnia
  • Nieustraszeni pogromcy wampirów
  • Dziecko Rosemary
  • Tragedia Makbeta
  • Weekend z mistrzem
  • Co?
  • Chinatown
  • Lokator
  • Tess
  • Piraci
  • Frantic
  • Gorzkie gody
  • Śmierć i dziewczyna
  • Pianista
  • Dziewiąte wrota
  • Olivier Twist
  • Cinéma Erotique
  • Autor Widmo
  • Rzeź
  • Wenus w futrze
  • Terapia
  • Prawdziwa historia
  • Roman Polański. Moje życie
  • Kino Romana Polańskiego: rozmowa z Brettem Ratnerem

Ktoś ma w planach zakupik w najbliższym czasie ? Smile
Może nie w najbliższym, ale w 3 miechy zbiorę i kupię ;-)
Super że to coś wydali . Może dzięki temu choćby i za 10 lat w końcu doczekam się amarayów Pianisty , Chinatown oraz Dziecka Rosemary Smile
Niech najpierw spłyną jakieś pierwsze recenzje - jakie dodatki, jakie transfery. Inna sprawa, że cena to kosmos, a kilka filmów już mam.
Link do wydania w filmoskopie: http://filmozercy.com/filmoskop/edition/1742199
Można dodać do listy życzeń i śledzić zmiany cen w sklepach uwzględnionych w filmoskopie
Recki będą tu kluczowe, ale cena to w istocie 50zl za dysk i na dokładkę świetny box. Tylko jak płatne na raz, to straszy.
Na gandalfie są raty PayU, tylko nie na zapowiedzi, więc musi być już w regularnej sprzedaży. Gdzie indziej nie wiem jak jest, ale na raty to może też bym się skusił.
I co każdy film na BD? Przecież większości z nich nie było wczesniej wydanych na BD. To prawdziwa sensacja!
(20-12-2018, 18:24)Szczepan600 napisał(a): [ -> ]Recki będą tu kluczowe, ale cena to w istocie 50zl za dysk i na dokładkę świetny box. Tylko jak płatne na raz, to straszy.

I realnie 65 za film (przy cenie 1500 zł), bo nie zapominajmy, że jakież 10 z tych tytułów to shorty.
Jak na taki box, to jest naprawdę przesada. Ale znając tradycyjną chciwość polskich dystrybutorów zupełnie mnie to nie dziwi.

Dla porównania w Bergmanie Criteriona, (już cłem i shippingiem) wychodzi ok 21 zł za film (przy cenie 150+cło), siła rzeczy u nich jeszcze taniej.
Jak ktoś będzie miał to wydanie, to niech się podzieli podstawowymi informacjami: jak wypada transfer (chociaż w głośniejszych filmach, lub takich co nie miały jeszcze swojego wydania na Blu-Ray), czy w każdym filmie jest polskie audio, czy audio (chociaż oryginalne) jest zakodowane w bezstratnym formacie.

Myśle, że te informacje będą dla wielu osób wyznacznikiem, czy warto zainteresować się tym wydaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9