Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Szukam napisów PL do filmu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dokładnie Big Grin
Siłą rzeczy cholernie czasochłonne.
A to dobrze skumałem Smile. A ile to czasu przy takim filmie zabawy?
Zależy ile tekstu w filmie i jak szybko piszesz Tongue
Kilka dobrych godzin klepania na pewno. Zrobiłem tak do dwóch filmów (w tym tego Ninja III) i chyba by mi się więcej nie chciało.
Później jak się trafiały filmy do których nie było napisów, a był lektor po prostu oglądałem z lektorem.
Kurza twarz Big Grin. Inaczej to sobie wyobraziłem . Raczej ,że jakiś program ściąga lektora do napisów
Słowo "przepisany" nie było dość jednoznaczne?
(05-09-2019, 19:53)Gieferg napisał(a): [ -> ]Słowo "przepisany" nie było dość jednoznaczne?
Tak, ale cóż pomyślałem po prostu , że od tego czasu ta technologia poszła do przodu, skoro to już dawno temu robiłeś Big Grin. Za dużo sf oglądam.
Szukam napisów PL pasujących do 6 i 7 sezonu Gry o Tron - bluray edycja francuska. Niestety te z nazwą "BDRip.x264-DEMAND" nie pasują. Parę innych też nie bardzo. Może ktoś naprowadzi na właściwe? Jak nie to trudno, obejrzę po angielskuSmile
Big Grin rozbawiłeś mnie, przesuń sobie o te 2-3 sekundy i zapisz w pliku
Wiesz, bawiłem się przerabianiem napisów paręnascie lat temu i już mi się nie chceSmile Do jednego filmu, ok, ale do 20 epizodów - to już wolę oglądać z angielskimi napisami!
(12-09-2019, 10:58)Kris napisał(a): [ -> ]to już wolę oglądać z angielskimi napisami!
Przecież to zajmuje sekundę. Otwierasz subtitle workshop i bierzesz edit/timing i lecisz suwakiem i zapisujesz. Możesz to w locie robić jak oglądasz na kompie. Ja to szukam napisów , których nigdzie nie ma. Taki problem jak masz to chwila zabawy.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10