Filmozercy.com | Forum

Pełna wersja: Ulepszenie / Upgrade (2018)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Całkiem niezły kawałek australijskiego SF, który na pewno kiedyś zawita u mnie na półce.

Upgrade nie był u nas wyświetlany w kinach, nic mi też póki co nie wiadomo na temat obecności w przyszłości tego filmu na nośnikach fizycznych w polskiej dystrybucji.
Natomiast być może zainteresuje niektórych fakt, że w wydaniu Skandynawskim będzie obecna polska wersja językowa w postaci lektora i napisów - tak przynajmniej wynika z zamieszczonej okładki w sieci. Premiera 14 stycznia 2019.

[Obrazek: XFaUSV2.jpg]

Film jest też od jakiegoś czasu dostępny m.in. w USA bez pl wersji. W obu przypadkach wydawcą jest Universal więc można się spodziewać, że pod względem A/V i dodatków tak samo będzie się prezentować wydanie Skandynawskie, czyli z obrazem: 2.39:1, 1080p 23,976 fps i oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie DTS-HD MA 5.1.

Recenzja i screeny na blu-ray.com.

[Obrazek: PdecNXG.jpg]
Hehehe fajnie Smile Tylko na podanej stronie, zakładka "Gdzie kupić" prowadzi na pewną stronę, gdzie można kupić np. gogle VR, Windows 10 itp. rzeczy Big Grin Wiem, wiem, w prawym, dolnym rogu jest podany sklep, ale dla kogoś "szybkiego", ta zakładka może być myląca. Smile
Nie wiem o jakiej zakładce piszesz, ale film można zamówić ze Skandynawskich sklepów wysyłających do PL, czyli np:
- dvdoo.dk
- imusic.dk
- discshop.se
Slyszalem same dobre rzeczy o tym filmie, niestety przeoczylem jak grali to u mnie w kinie.

Polski dzwiek i napisy prwdopodobnie beda tez zamieszczone w wydaniu koreanskim, tylko tutaj to jest kodowane jako region A.

Choc sam nie wiem, bo ta strona podaje jako Country of Origin:United States (chyba ze chodzi o to skad pochodzi film) a zestaw dzwieku i napisow jak z wydania skandynawskiego...
(30-12-2018, 14:53)misfit napisał(a): [ -> ]Nie wiem o jakiej zakładce piszesz, ale film można zamówić ze Skandynawskich sklepów wysyłających do PL, czyli np:
- dvdoo.dk
- imusic.dk
- discshop.se

Pod zdjęciami okładki są zakładki- "Screen", "Video Bitrate", "Okładka", "Gdzie kupić" i "Komentarze". Część jest nieaktywna. Nieważne, i tak ktoś, kto chciałby to kupić, nie dowie się z tej strony gdzie można go nabyć. W opisie jest, że dystrybutorem w Polsce jest Filmostrada. Rozumiem, że jeśli kliknę na nazwę dystrybutora, to pokażą się filmy wydane przez nich, a nie również te, do których mają prawa?
Wyłączyłem adblocka i już wiem o czym piszesz - u mnie pojawił się Huawei Smile

Link do Porala podałem głównie ze względu na znajdujący się tam tył okładki tego wydania Skandynawskiego gdzie widoczna jest pl wersja.
Z czasem zapewne pojawi się tam skan BDInfo i screeny gdy już płyta "wyjdzie".

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
Chyba nie zrozumiałeś mnie poral Smile Pytałem, czy pod tym odnośnikiem są filmy wydane, a nie również te, do których Filmostrada ma prawa, ale ich nie wydała. Zabrakło tych 4 ostatnich słow Smile

P.S. Koszt wysyłki ze szwedzkiego sklepu do Polski w przypadku tego filmu, to równowartość ceny zakupu. Trochę drogo.

Użytkownik usunięty64562

Post usunięty
O! Dzięki Smile Przyda się taka lista, zamiast przeglądania netu Smile
Stron: 1 2 3